Зеленський особисто мстить Червінському

Опінії
02 травня, 13:34
Зеленський особисто мстить Червінському
Фото: Facebook

«Президента Голобородька» прислуга свідомо підсадила на особисту помсту Роману Червінському. Але кара прийде, правосуддя переможе.

Політичний експерт, письменник і перекладач

Та особлива ненависть і зневага до закону, яка проявилася з боку держави у справі полковника Червінського, має емоційну складову. Я б сказав, глибоке обурення і гачок, на який сам Зеленський дозволив себе піймати, після чого його оточення зманіпулювало ним, як захотіло.

Нещодавно я переглядав старе відео полковника Червінського, де він розкладає по поличках всю історію із «Ваґнером» і тих, хто за зливом цієї інформації стояв. Нище наводжу уривок мовою оригіналу:

«...Предположим, у Лукашенко есть записанные разговоры с Зеленским, мол, у тебя там на территории есть «вагнеровцы», они хотят сделать революцию, мы тебе их дадим и ты там разберёшься с ними, — если такой разговор был до задержания «вагнеровцев» и он есть у Лукашенко в записи — два президента, это уровень переговоров, а такие разговоры хранятся, то есть у него фактически доказательства, что Зеленский предал своих разведчиков и предал свою операцию.

И если он его выложит, он докажет предательство Зеленского. Таким образом, он может влиять на решения Зеленского. Он может заставить его покупать электроэнергию — это то, что сейчас происходит, делать другие вещи. Это опасно, если человек не понимает, какими категориями он играет. То есть, один человек может завести всех нас в какой-то тупик, из которого мы не выйдем».

Цікаво, правда? Надзвичайно цікаво, тому що у цій справі на полковникові Червінському відігралися, як захотіли.

Нещодавно, після того, як суд перевели у Кропивницький, з'явилися досить відверті коменти від адвокатів Червінського. Виявилося, що суд не хоче долучати абсолютно очевидних фактів, як суд не хоче викликати свідків у справі.

Проте найдивніше те, що справу щодо Канатового розвернули таким чином, ніби полковник Червінський проводив одноосібну операцію, не погодивши її з вищим керівництвом. Уявити це в українських військах просто складно.

Але у справі фігурує колишній головнокомандувач Валерій Залужний; тобто і він знав про проведення цієї операції у Канатовому. Тож очевидно, що в цій операції було багато інших гравців, зокрема, ФСБ РФ вела свою операцію, і коли вже готувався переліт російського пілота літаком, ясно, що спецслужби перехопили ініціативу та вдарили по аеродрому.

Хто не попередив працівників аеродрому про те, що готується приліт?

А, можливо, цей приліт і не готувався, тільки скажу одну важливу річ — чому у цій справі фігурував головнокомандувач? Оскільки це був один з найновіших літаків, передбачалося, що він нестиме на собі цілу купу різних технологічних «примочок» і це дозволить потім передати борт американським партнерам, розібрати його, розшифрувати все, що там стоїть, та знайти методи протидії.

Згодом тихенько цю справу завернули таким чином, щоб і Залужного не смикати, і все перевели в особисту помсту полковникові Червінському за його щирість із медіа у справі операції «Avenue», або «Ваґнергейту». І тут влада відігралася в особливо скотинячий спосіб.

Раджу, до речі, слухати коментарі адвокатів Червінського, вони дуже фахові. Для розуміння того, в яке болото беззаконня Зе-влада затягнула країну, найкращим порадником є Григорій Омелянович Омельченко, розвідник і, свого часу, викладач Романа Червінського в Академії СБУ, запитую:

«Аналіз матеріалів кримінального провадження щодо обґрунтованості та законності оголошеної підозри й обраної Романові Червінському міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, які були надані суду органом досудового слідства, свідчень, які неодноразово давав Червінський та фактичних даних, наведених його захисниками на судових засіданнях і викладених в їх клопотаннях і апеляційних скаргах, а також отриманої мною інформації дають мені як слідчому (в минулому) підстави зробити наступні висновки. Отже:

  1. Кримінальне провадження щодо полковника Романа Червінського за ознаками частини 5 статті 426-1 Кримінального кодексу України було порушено без достатніх підстав.
  2. Підозра Червінському у скоєні злочину, передбаченого частиною 5 статті 426-1 Кримінального кодексу України є надуманою та оголошена йому без наявності незаперечних доказів.
  3. Міра запобіжного заходу у вигляді тримання Червінського під вартою є незаконною, необґрунтованою і безпідставною. Вона обрана за надуманими мотивами та припущеннями

Експерти у сфері спецслужб, ППО, ПРО, ПС стверджують, що одній людині НЕМОЖЛИВО організувати та провести вербування російського військового пілота, вивезти його сім'ю з росії, створити безпечний коридор в повітряному просторі України для посадки літака на аеродромі «Канатове». А також вжити інших заходів, необхідних для успішного завершення операції, в якій брав участь офіцер ССО Роман Червінський!

ЗАПИТАННЯ: так чому лише одному полковнику Червінському, який брав участь у проведенні операції, оголошена підозра у перевищенні службових повноважень за ч. 5 ст. 426-1 ККУ? Таких підозрюваних повинно буди декілька військових посадових осіб».

Тобто, Червінський у цитованому інтерв'ю фактично вказує на те, що операція за участю не лише української спецслужби, але й за участю іноземних партнерів була злита зеленським у розмові з Лукашенком, і все, що зараз відбувається з Червінським, — це помста. Помста за те інтерв'ю, де він вказав, що, по суті, Зеленський вчинив дії, що кваліфікуються як державна зрада.

Тож оце знущання, що його вони запустили проти Червінського, — це пряма помста Червінському, але це є й інша гра. Наведу ще одну цитату зі статті генерала Омельченка про ситуацію із полковником Червінським: «Ведення досудового розслідування одного епізоду надуманої підозри за ч. 5 ст. 426-1 ККУ та утримування Червінського під вартою понад 10 місяців свідчить про відсутність доказів його вини».

Виникає цікаве питання: а хто мав би розслідувати цю справу? У ній Червінський фігурує як співробітник СБУ, хоча він у цей час діяв як офіцер Сил спеціальних операцій Збройних Сил України; ось, ще цитата:

«Провадження у справі Червінського не завершене до цього часу, хоча його порушено понад 18 місяців тому (4.VIII.2022) за фактом нанесення росіянами ракетного удару по аеродрому «Канатове» у Кіровоградській області 23 липня 2022 року».

Нагадаю, що там загинув командир частини, поранено 17 військовослужбовців і знищено 2 літаки. Ось вам ще один з висновків Григорія Омеляновича:

  • Навмисне незаконне неодноразове продовжування строків утримування Романа Червінського під вартою є грубим порушенням принципу верховенства права (стаття 8 Конституції України) та Європейської конвенції з прав людини, ратифікована парламентом України 17 липня 1997 року (набрала чинності для України 11 вересня 1997 року).

У випадку з Червінським є ознаки «тортур» (статті 127 Кримінального кодексу України) і «катувань». Візьміть до уваги Конвенцію ООН «Проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання» від 10 грудня 1984 року.

  • Тримання Червінського під вартою понад 10 місяців навмисно перетворено на ПОКАРАННЯ у вигляді позбавлення волі без обвинувального вироку суду.

Кримінальне переслідування бойового офіцера, патріота і захисника України Романа Червінського є незаконним і політично вмотивованим. Переслідування ЗАМОВЛЕНО Президентом України Зеленським і главою його офісу Єрмаком і є політичною ПОМСТОЮ з їхнього боку».

Це дійсно помста за те, що полковник Червінський став занадто медійною фігурою і набрався мужности звинуватити у зрадницьких діях вище керівництво держави. Тому у цій справі все шите білими нитками, це особиста помста Зеленського, і за цю особисту помсту та беззаконня має відповідати не лише Олег Татаров, який є куратором цієї справи.

Чому я сказав, що оточення Зеленського підчепило його самого на гачок цієї справи, і тепер Зеленський залежний від цього оточення у справі Червінського й у справі «Ваґнергейту»? Там є всі ознаки державної зради, і Зеленський тепер ховається за спинами Татарова і Єрмака, які, власне, й напоумили його цю справу злити.

Або злили без нього, а потім змусили його розповідати байки про те, що він телефонував Лукашенкові та поінформував його про цю спецоперацію, що її вела не лише наша спецслужба, а й спецслужби дружніх країн. Тобто, Зеленський без консультації з розвідками інших країн, здав не лише українську спецоперацію, а й операцію за участю партнерів.

За це, власне, і мстять полковникові Червінському!

А тепер щодо тих, хто став інструментом в руках політиків, хто довів ситуацію із полковником Червінським до безмежного і скотинячого судочинства. У ніч, коли сплив термін його перебування під вартою, варта просто забрала його в автомобіль і годинами тримала його в автомобілі, уявляєте?

Це ж тортури! Це тортури, й за них хтось має сісти й я вже не кажу, що за це відповість Зеленський особисто, бо є всі підстави вважати, що саме він є замовник цієї справи, що й засвідчив генерал Омельченко у своїй подачі.

Григорій Омелянович і низка інших генералів пробували взяти полковника Червінського на поруки, і той факт, що кілька Героїв України не змогли забрати його на поруки, якраз і свідчить про те, що маленький злісний чоловічок з вулиці Банкової ненавидить усіх, хто підозрює його в нікчемності, і мстить за те, що вони бачать у ньому нікчему. А він думає, що він історична особь, історична постать рівня Вінстона Черчилля!

Це ж йому Михайло Подоляк сказав, що «він — Вінстон Черчилль наших днів», а людство сумнівається, що він Вінстон Черчилль. Ну, тому й відігрується на полковникові Червінському.

Хочу нагадати, що вони, коли прийшли, відкрили цілі пачки кримінальних справ проти військових і що? Цими діями вони проявили себе як кримінал, чистий кримінал. На орбіті «Партії регіонів» криміналу не існувало, а вони ж усі пташки з гнізда Віктора Януковича, тому не дивно.

Читайте також:
Опінії
Народ, який не встав груддю за своїх героїв, встане на коліна перед героями ворога. Так було завжди у минулому, і Україна не виключення!
14 травня, 13:34
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29
Політика
Легендарного комбата, фронтовика на позивний «Туман» кинуто за ґрати без права застави. Зе-влада усуває ініціативних військовослужбовців.
31 січня, 19:14