Зеленський до виборів готовий: кастрація ОПЗЖ, гачок для олігархів та політична біполярність

ПОЛІТИКА
04.02.2021, 18:20
Зеленський до виборів готовий: кастрація ОПЗЖ, гачок для олігархів та політична біполярність
Фото: Ліга

Але є одне велике “Але” — хто оплачуватиме банкет?

Джерело одного з телеграм-каналів, які, поки що бездоказово іменовані рупорами Кремля, повідомляє, що Офіс Президента готує "розправу" над усіма іншими опонентами господаря Банкової за схемою заборони трьох телеканалів Медведчука. 

За даними їх поінформованого джерела тепер цей кейс використовуватимуть при торгах з олігархами (лякатимуть і шантажуватимуть).

Зазначається, що перший на черзі під роздачу Петро Порошенко — це необхідно Офісу Президента для з балансування негативних меседжів на свою адресу.

Є ще одне, "але", західне лобі ще не дало згоду на політичні репресії проти Петра Олексійовича (поки лякають "гетьмана") і тримають його на гачку. Він це розуміє.

Джерело доповнює, що будуть змушувати піти його на політичну пенсію за власним бажанням. Це вигідно всім.

Коломойський також розуміє, що його активи в небезпеці, Ахметов також не в захваті від такого механізму, який отримав Зеленський.

Зеленський до виборів готовий: кастрація ОПЗЖ, гачок для олігархів та політична біполярність_1

По суті, олігархи і будь-який великий бізнес, через цей прецедент стають уразливими, а Офіс Президента отримує всю повноту влади.

Від себе окремо зауважимо:

Очевидно, що ця вся комбінація провертається в тому числі з прицілом на майбутні президентські вибори. 

Офіс президента, судячи з останніх подій, остаточно утвердив сценарій гри в політичну біполярність. Де на роль руки Кремля (не без того в цьому випадку), "хфашиста" та і просто серйозної загрози "демократичним надбанням" найкраще підходить кандидат від ОПЗЖ, але такий кандидат має бути максимально ослабленим.

Що і роблять, забираючи у Медведчука телеканали.

Дуже до речі — ще 17 січня на російському телеграм-каналі ВЧК-ОГПУ, який ототожнюють із позицією силового блоку РФ, вийшов пост про те, що Медведчук через свою підставну фірму віджимає "вугільний бізнес" під себе.

Хтось впливовий в Кремлі навмисно підливає масло у багаття.

Тут не треба бути, як кажуть росіяни, "семи пядей во лбу", щоб припустити, що хтось впливовий в Кремлі навмисно підливає масло у багаття. 

З якої ціллю це робиться, то вже інше питання, на яке, можливо, теж скоро знайдеться відповідь.

В команді Зеленського з'явилися люди здатні мислити системно і вести яку-не-яку гру?

Зрозуміло також, що в команді Зеленського з'явився хтось, хто здатен мислити системно і вести яку-не-яку гру. Або ж, принаймні, сприймати інформацію, яка йде від однієї з потужних світових держав.

Але найцікавішим і не очевидним є інше: враховуючи, що Зеленський зливає Штатам Коломойського (принаймні так поки що виглядає-РЕД), де він буде брати гроші на вибори?

Невже банкет готують "на кровно зароблені"?
 

Читайте також:
Війна
Ходжес: «Ми не можемо дозволяти росії безкарно стріляти зі схованки».
11 січня, 18:13
Опінії
У Кремлі до останнього вірять, що в якусь мить геополітична, економічна, соціальна чи якась інша ситуація у світі зміниться на користь РФ.
10.12.2022, 07:09
Політика
Викладаємо поетапний план із 10 пунктів щодо переоблаштування російської федерації як головного чинника глобальної нестабільності.
17.06.2022, 18:10
Опінії
Росія, США і Велика Британія на папері надали українцям “гарантії безпеки”.
05.12.2021, 12:34
Світ
Анкара і Баку ведуть плідні перемовини щодо створення єдиного тюркського війська; до них може долучитися й Ісламабад.
28.07.2021, 14:00
Світ
У відповідь жителі країни закликають один одного економити.
15.12.2020, 20:13