Зеленський до виборів готовий: кастрація ОПЗЖ, гачок для олігархів та політична біполярність

ПОЛІТИКА
04.02.2021, 18:20
Зеленський до виборів готовий: кастрація ОПЗЖ, гачок для олігархів та політична біполярність
Фото: Ліга

Але є одне велике “Але” — хто оплачуватиме банкет?

Джерело одного з телеграм-каналів, які, поки що бездоказово іменовані рупорами Кремля, повідомляє, що Офіс Президента готує "розправу" над усіма іншими опонентами господаря Банкової за схемою заборони трьох телеканалів Медведчука. 

За даними їх поінформованого джерела тепер цей кейс використовуватимуть при торгах з олігархами (лякатимуть і шантажуватимуть).

Зазначається, що перший на черзі під роздачу Петро Порошенко — це необхідно Офісу Президента для з балансування негативних меседжів на свою адресу.

Є ще одне, "але", західне лобі ще не дало згоду на політичні репресії проти Петра Олексійовича (поки лякають "гетьмана") і тримають його на гачку. Він це розуміє.

Джерело доповнює, що будуть змушувати піти його на політичну пенсію за власним бажанням. Це вигідно всім.

Коломойський також розуміє, що його активи в небезпеці, Ахметов також не в захваті від такого механізму, який отримав Зеленський.

Зеленський до виборів готовий: кастрація ОПЗЖ, гачок для олігархів та політична біполярність_1

По суті, олігархи і будь-який великий бізнес, через цей прецедент стають уразливими, а Офіс Президента отримує всю повноту влади.

Від себе окремо зауважимо:

Очевидно, що ця вся комбінація провертається в тому числі з прицілом на майбутні президентські вибори. 

Офіс президента, судячи з останніх подій, остаточно утвердив сценарій гри в політичну біполярність. Де на роль руки Кремля (не без того в цьому випадку), "хфашиста" та і просто серйозної загрози "демократичним надбанням" найкраще підходить кандидат від ОПЗЖ, але такий кандидат має бути максимально ослабленим.

Що і роблять, забираючи у Медведчука телеканали.

Дуже до речі — ще 17 січня на російському телеграм-каналі ВЧК-ОГПУ, який ототожнюють із позицією силового блоку РФ, вийшов пост про те, що Медведчук через свою підставну фірму віджимає "вугільний бізнес" під себе.

Хтось впливовий в Кремлі навмисно підливає масло у багаття.

Тут не треба бути, як кажуть росіяни, "семи пядей во лбу", щоб припустити, що хтось впливовий в Кремлі навмисно підливає масло у багаття. 

З якої ціллю це робиться, то вже інше питання, на яке, можливо, теж скоро знайдеться відповідь.

В команді Зеленського з'явилися люди здатні мислити системно і вести яку-не-яку гру?

Зрозуміло також, що в команді Зеленського з'явився хтось, хто здатен мислити системно і вести яку-не-яку гру. Або ж, принаймні, сприймати інформацію, яка йде від однієї з потужних світових держав.

Але найцікавішим і не очевидним є інше: враховуючи, що Зеленський зливає Штатам Коломойського (принаймні так поки що виглядає-РЕД), де він буде брати гроші на вибори?

Невже банкет готують "на кровно зароблені"?
 

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Навіть за сценарію, коли Україна перемагає ресурсну федерацію московії, на континенті зберігатиметься загроза. КНР і США скористаються цим.
13 лютого, 08:26
Війна
Яким може бути договір із росією щодо припинення війни? Як мінімум, окупація всього Лівобережжя, роззброєння ЗСУ і тотальний геноцид.
12 лютого, 07:12
Економіка
Біда вітчизняних політиків у тому, що уявлення про Китай засновані на заявах профанів, а не аналізі робіт істинного марксиста товариша Сі.
04 лютого, 13:00
Опінії
Адже РФ воюватиме доти, доки у неї буде кубишка із нафто-газо-доларів. Прикро, що світовий істеблішмент не чухається у цьому напрямку...
21 січня, 17:19
Економіка
Наші гонорові західні сусіди, котрим як росіянам муляє історія, воліють користати з жертви агресії. Варшава відверто заграє з вогнем.
07 січня, 18:02
Опінії
Спочатку слід визнати, що детальні, пропрацьовані та якісні плани на цей рік будуть дієві лише на оперативному і тактичному рівні. Все!
02 січня, 19:43