Жителі прифронтового Степногірська на Запоріжжі потребують води

ВІЙНА
13.07.2022, 08:12
Жителі прифронтового Степногірська на Запоріжжі потребують води

Цілодобові артилерійські обстріли російських окупантів позбавили Степногірську громаду централізованого водопостачання.

Про це самі мешканці прифронтового населеного пункту повідомили журналістам із запорізького "Телеканалу TV5", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що з довоєнного 5-тисячного Степногірська на тепер лишилося жити трохи більше ніж 100 осіб, які не мають змоги виїхати та потребують гуманітарної допомоги.

Найбільшим попитом у місцевих користується вода, котру набирають під звуки вибухів із важкодоступних свердловин, розташованих за 15 кілометрів від громади, фактично у "сірій зоні".

Важливо наголосити, що крім самого Степногірська від зневоднення і браку харчів із ліками також страждають сусідні села (Кам'янське, Новояковлівка, Лук'янівка), які російські терористи беззупинну поливають артилерійським вогнем.

«Ми закликаємо волонтерів допомогти нам у цю тяжку хвилину. Адже наша громада – перша лінія оборони Запорізького краю, а про нас усі забули. Ніхто до нас не приїжджає з допомогою. Будь ласка, передайте всім, що Степногірськ – це Україна і ми потребуємо допомоги», – скаржаться репортерам місцеві жителі.

Окремо варто зазначити, що у разі можливого російського прориву фронту на Запорізькому напрямку спершу під удар агресора потрапить саме Степногірська громада, а затим уже й обласний центр.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", міста і селища окупованої Луганщини розграбовані, життя їх покидає.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04
Війна
Щоденна робота вогневих груп Сил оборон України триває на Східному фронті по скупченню окупантів. Ворог вмирає, але прагне втриматися.
11 січня, 07:11