Жорсткі санкції допоможуть поховати російський державницький проєкт

ПОЛІТИКА
23.04.2021, 08:59
Жорсткі санкції допоможуть поховати російський державницький проєкт

Міжнародні санкції, накладені на РФ за окупацію Криму, збиття літака MH-17 і подібні злочини, – діють, а холодильник перемагатиме телевізор.

Таку думку в ефірі телеканалу "Прямий" висловив член партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

За словами соратника Петра Порошенка, теперішній рейтинг Владіміра Путіна знаходиться на історичному мінімумі.

«Для України це – хороший знак! Адже, чим слабший цей терорист і вбивця, тим легше буде вигнати російські окупаційні війська з Донбасу і Криму», – заявив Ігор Артюшенко.

Він також додав, що очільник Кремля імітує одноосібне прийняття рішень, адже фактично "тюрмою народів" від Калінінграда до Владивостока керує його оточення.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Сенат США завдав чергового болючого удару по позиціях РФ на міжнародній арені.

Читайте також:
Війна
Останнім часом в інформаційному просторі стало непристойно багато директора російської Служби зовнішньої розвідки Сєрґєя Наришкіна.
12 квітня, 20:56
Опінії
Історія ніколи не ходить по колу. Але вона як ніколи іронічна...
21 березня, 16:09
Війна
Кремлівський "бункерний щур" повторив передвоєнну промову Адольфа Гітлера: «Ми хочемо миру, але розпалювачі війни втягують нас у конфлікт».
23 лютого, 08:37
Світ
Кремлівський "залізний щур", який параноїдально стурбований власною безпекою, взявся оновлювати особовий склад тілоохоронців.
18.09.2021, 08:01
Світ
Додон обмовився про можливість дострокових парламентських виборів в Молдові вже у 2021 році.
27.12.2020, 15:21