Зі святом вас, матері-берегині України!

14.05.2023, 17:23
Зі святом вас, матері-берегині України!
Фото: Facebook

Найвище і найпочесніше призначення Жінки дати світові нове життя. Бути матір'ю не обов'язок чи вимога, але дар!

В Україні жінка споконвіку була берегинею сім'ї. Саме матір, як найрідніша у світі людина, відіграє величезну роль у вихованні дітей.

Саме від неї залежить виховання дитини. Саме мати прищеплює любов до рідної землі, збереження національної спадщини та пам'яті про власне походження.

Пам'ятаймо, шануймо та збережемо це. Всіх матерів зі святом, хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Бо кожен з нас із дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами. Вона все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити не зважаючи ні на що.

Насамкінець закликаємо пригадати нетлінний заповіт Великого Кобзаря і Пророка нації Тараса Григоровича Шевченка. Ось його дороговказ для нащадків:

«І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син і буде мати,

І будуть люди на землі».

Автор : Сергій Чаплигін
вибір редакції
Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25