Зі святом вас, матері-берегині України!

14 травня, 17:23
Зі святом вас, матері-берегині України!
Фото: Facebook

Найвище і найпочесніше призначення Жінки дати світові нове життя. Бути матір'ю не обов'язок чи вимога, але дар!

В Україні жінка споконвіку була берегинею сім'ї. Саме матір, як найрідніша у світі людина, відіграє величезну роль у вихованні дітей.

Саме від неї залежить виховання дитини. Саме мати прищеплює любов до рідної землі, збереження національної спадщини та пам'яті про власне походження.

Пам'ятаймо, шануймо та збережемо це. Всіх матерів зі святом, хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Бо кожен з нас із дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами. Вона все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити не зважаючи ні на що.

Насамкінець закликаємо пригадати нетлінний заповіт Великого Кобзаря і Пророка нації Тараса Григоровича Шевченка. Ось його дороговказ для нащадків:

«І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син і буде мати,

І будуть люди на землі».

Автор : Сергій Чаплигін
Читайте також:
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39
Світ
Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.
18 липня, 22:32