Знищивши Соледар, окупанти взялися за руйнацію Вугледару

ВІЙНА
27 січня, 06:51
Знищивши Соледар, окупанти взялися за руйнацію Вугледару
Фото: Facebook

Жодної вцілілої будівлі, десятки загиблих і сотні поранених цивільних через постійні удари... Але вогонь запеклих не пече!

Напередодні російські війська почали новий масштабний штурм Вугледару. Це місто для РФ має ключове значення, бо є стратегічно важливим пунктом комунікацій на півдні Донбасу.

Підкреслю, Вугледар – рубіж для розгортання майбутнього українського наступу на сухопутний Кримський коридор. Захоплення цього міста значно покращить стратегічне становище російської армії на Донбасі, дозволить поглибити оборону.

Мета російського командування у кампанії 2023-го року відома: захопити увесь Донбас (Луганську і Донецьку області – прим. ред.) або відсунути нашу армію від Кримського коридору. Для захоплення Вугледару росіяни зосередили з'єднання своїх найкращих військ.

Власне, мова про бригади морської піхоти та повітряно-десантних військ, запаси боєприпасів. Для нас успішна оборона Вугледару – це завдання максимальних втрат російським елітним бригадам.

Ми пам'ятаємо, як росіяни вперше намагалися захопити Вугледар ще торік восени. Але ворог тоді зупинився у селі Павлівка, якраз біля міста.

Російська ж регулярна армія дуже чутлива до втрат, і у російських медіа (рупорах пропаганди – прим. ред.) піднялася тоді хвиля, що російські морпіхи розбиті. Вугледар є зручним рубежем оборони.

Чому так? Ну, бо це місто на висотах, а ворог наступає з низини, є можливості завдати ворогу нової поразки, тож битва за Вугледар буде визначати увесь хід подальшої війни на півдні України у 2023 році.

Автор : Юрій Бутусов
Читайте також:
Війна
Місцевість між ущент знищеним російськими загарбниками Бахмутом і прилеглим до нього Часовим Яром стала мертвим попелищем, де тривають бої.
18 серпня, 17:53
Війна
Російське міністерство нападу та агресії мобілізувало понад 350 тисяч чоловіків, аби захопити село Курдюмівка і болота під Кремінною.
07 квітня, 17:47
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент зазнав занадто великих втрат у живій силі та техніці, аби здійснити навіть оточення міста.
24 березня, 18:56
Опінії
Нехай Сонце посміхається невтомним продовжувачам справи м'язистого Арея. Фарту та оберегу від степової української Оранти!
19 березня, 16:01
Війна
Збройні Сили України мають план із масштабного знекровлення російських окупантів. Деяким медійникам краще помовчати!
12 лютого, 18:13
Опінії
Білі ходять перші та перемагають, або хто успішніше контратакує
12 лютого, 17:25