72 морська стрілецька бригада РФ втекла з Бахмуту

ВІЙНА
09.05.2023, 19:34
72 морська стрілецька бригада РФ втекла з Бахмуту

На Східному фронті триває запекла борня українських захисників проти російських загарбників, які продовжують здійснювати "м'ясні штурми".

Водночас 3 км² на Бахмутському напрямку наразі немає кому прикрити з окупаційно-терористичного контингенту РФ у зв'язку із втечею цілого бойового з'єднання.

Такі відомості повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на журналістське розслідування, здійснене незалежним виданням "Агенство".

Йдеться про 72 морську стрілецьку бригаду і добровольчий національний батальйон із Татарстану "Алга", що в оновленому складі знову повернувся на передову.

Ці формування самовільно залишили завданий вищим військовим командуванням окупантів відтинок неподалік Бахмуту, викликавши роздратування терориста Євгєнія Прігожина.

Як з'ясувалося, 72 бригада і батальйон "Алга" мали прикривати один із флангів приватної військової компанії "Вагнер", але вже кілька діб перебувають у глибокому тилу.

Російський терорист Прігожин визнав, що армія РФ фактично біжить із фронту у Бахмуті, відкриваючи для Сил оборони України стратегічний плацдарм для подальшої деокупації чи не всього Сходу.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що важкі кровопролитні бої за незламне місто-фортецю Донеччини вже увійшли в історію, але здавати його ворогам ніхто не буде.

Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14