Жителі Комі повстали проти вирубки лісу, але не проти війни

СВІТ
22 липня, 17:51
Жителі Комі повстали проти вирубки лісу, але не проти війни
Фото: "Kedr.Media"

В одному із найдотаційніших і малонаселених північних регіонів РФ спалахнули протести через знищення підприємливими ділками екосистем.

Йдеться про фіно-угорську Республіку Комі, молодих чоловіків з якої стали масово відряджати на утилізацію в Україну, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Kedr.Media".

Ті ж із мешканців вказаного суб'єкта ресурсної федерації, хто спромігся уникнути призову і мобілізації, поспішили стати на захист природи, а саме лісів, що стали об'єктом визиску московитських колоніалістів.

Як з'ясувалося, регіональна влада змовилася з впливовими столичними бізнесменами, котрі мають намір розробляти у Сиктивдинському районі Комі піщані кар'єри, продаючи надра до Казахстану і комуністичного Китаю.

Задля цього у північний суб'єкт федерації пригнали спеціальну техніку та вільнонайманих молодиків спортивної статури, які вже відзначилися побиттям екоактивістів і сутичками з незадоволеними місцевими мешканцями.

«Наразі дереворуби вже знищили кілька гектарів лісу. Поблизу селищ Пичим та Язель сосни вже лежать штабелями, а ягель підритий гусеницями екскаваторів і бульдозерів. Через розбиту важкою технікою єдину у районі дорогу машини втрачають колеса, продукти та ліки з Сиктивкара не завозяться», – нарікають протестувальники.

Прикметно, але жоден із тих, хто вимагає зупинити знищення лісів у Республіці Комі ніяк не висловився з приводу російської воєнної агресії проти України, ймовірно побоюючися отримати повістку чи опинитися за ґратами.

Хоча з моральною складовою там зовсім погано – фіно-угри росії на загал уярмлені, асимільовані та пригнічені московитами, тому не варто чекати від них антиурядових бунтів і підтримку українців.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що поки набрані з усіх усюд ресурсної федерації російські окупанти тероризують Україну, регіони Сибіру палають і тонуть одночасно.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Бізнес європейців на крові тисяч українців має бути припинений негайно, оскільки російський агресор продовжує поповнювати військовий бюджет.
08 серпня, 08:12
Світ
Ташкент усе ж пішов va banque у питанні остаточного згортання багаторічного автономного статусу Республіки Каракалпакстан.
02 липня, 16:00
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32
Полтава
Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon із закликом піти з російського ринку
29 березня, 16:10
Світ
Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.
21 лютого, 12:33
Світ
Сотні жителів Манґистауської області уже тиждень мітингують із вимогою надати житло і соціальні виплати працівникам нафтової галузі.
11 лютого, 08:37