Жителі Комі повстали проти вирубки лісу, але не проти війни

СВІТ
22.07.2022, 17:51
Жителі Комі повстали проти вирубки лісу, але не проти війни
Фото: "Kedr.Media"

В одному із найдотаційніших і малонаселених північних регіонів РФ спалахнули протести через знищення підприємливими ділками екосистем.

Йдеться про фіно-угорську Республіку Комі, молодих чоловіків з якої стали масово відряджати на утилізацію в Україну, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Kedr.Media".

Ті ж із мешканців вказаного суб'єкта ресурсної федерації, хто спромігся уникнути призову і мобілізації, поспішили стати на захист природи, а саме лісів, що стали об'єктом визиску московитських колоніалістів.

Як з'ясувалося, регіональна влада змовилася з впливовими столичними бізнесменами, котрі мають намір розробляти у Сиктивдинському районі Комі піщані кар'єри, продаючи надра до Казахстану і комуністичного Китаю.

Задля цього у північний суб'єкт федерації пригнали спеціальну техніку та вільнонайманих молодиків спортивної статури, які вже відзначилися побиттям екоактивістів і сутичками з незадоволеними місцевими мешканцями.

«Наразі дереворуби вже знищили кілька гектарів лісу. Поблизу селищ Пичим та Язель сосни вже лежать штабелями, а ягель підритий гусеницями екскаваторів і бульдозерів. Через розбиту важкою технікою єдину у районі дорогу машини втрачають колеса, продукти та ліки з Сиктивкара не завозяться», – нарікають протестувальники.

Прикметно, але жоден із тих, хто вимагає зупинити знищення лісів у Республіці Комі ніяк не висловився з приводу російської воєнної агресії проти України, ймовірно побоюючися отримати повістку чи опинитися за ґратами.

Хоча з моральною складовою там зовсім погано – фіно-угри росії на загал уярмлені, асимільовані та пригнічені московитами, тому не варто чекати від них антиурядових бунтів і підтримку українців.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що поки набрані з усіх усюд ресурсної федерації російські окупанти тероризують Україну, регіони Сибіру палають і тонуть одночасно.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Протестуючі, серед іншого, вимагають арештувати Нетаньяху, Байдена та путіна
27 березня, 07:43
Світ
Росія не припиняє спроб здійснити державний переворот у Кишиневі, де сьогодні, 28 лютого, відбувся черговий антиурядовий шабаш.
28 лютого, 19:27
Політика
Агенти Кремля таки наважилися зібрати велелюдний мітинг у Кишиневі, серед учасників: люди похилого віку, маргінали та асоціальні елементи.
19 лютого, 17:30
Світ
російський фрегат "Адмірал Горшков" готується вийти з бухти в Кейптауні до Дурбану, для участі в навчаннях з ВМС ПАР та Китаю
16 лютого, 11:19
Світ
Один зі стратегічних об'єктів, який належить Корпусу вартових ісламської революції Ірану, зазнав нападу невідомих месників.
16 січня, 17:51
Світ
Тисячі ізраїльтян та жителів Тунісу вийшли на вулиці своїх міст, щоб виразити невдоволення правителями.
14 січня, 23:15