2/3 всього населення світу підтримує у війні саме Україну

ПОЛІТИКА
04.02.2023, 19:23
2/3 всього населення світу підтримує у війні саме Україну
Фото: Хмарочос

Натомість на боці ресурсної федерації московії виключно ізгою, які сховалися під крило китайського "червоного дракона" Сі Цзіньпіна.

Цікаві спостереження про так звану "війну на виснаження". Тут іноземці порахували співвідношення ресурсів наших союзників і Росії, вийшло цікаво.

Отже, перерахуємо основні пункти:

  • 2/3 всього населення світу підтримує у війні саме Україну і українців, а не окупанта;
  • сумарний ВВП партнерів України та Росії – 10 до 1 відповідно;
  • співвідношення за оборонними витратами союзників і Росії – 7:1.

Погодьтеся, за таких вихідних даних говорити про "змагання ресурсних баз", "війну на виснаження" просто абсурдно. Бо кого там Росія зібралась "виснажувати"?!

Тим більше це абсурдний підхід, якщо зробити поправку на російську корупцію, банальні крадіжки, просто знищення ресурсів через некомпетентність (оте їхнє національне "вкрали"). А також поправку на вкрай низьку якість людського ресурсу: малограмотні хронічні алкаші з "донбабвійців" і винищуваних малих народностей, зеки, просто моральні виродки й садисти, як "вагнерівці" й "кадировці".

Тобто, єдиним шансом Кремля був успішний "бліцкриґ", на котрий вони й розраховували. І котрий епічно провалився через їхню самовпевненість у слабкості "хохлів, які продалися віроломному Заходу".

На "війну у довгу" проти України та ресурсів НАТО у Росії, за всієї її протяжності й вуглеводневих доходів, – просто немає ресурсів. Тому Москві аж пече, але хочеться замиритися на теперішніх, як їй здається, вигідних умовах.

2/3 всього населення світу підтримує у війні саме Україну_1
Автор : Олексій Голобуцький
Читайте також:
Політика
На війні є переможці та переможені, а також сторонні вигодонабувачі. Виправдання не мають значення, коли на кону життя нації!
13:45
Політика
Українці мусять здолати інфантилізм, аби не повторилися події 1917-1923 і 1932-1933 років. Без дорослішання, нація приречена на знищення.
08 квітня, 07:12
Війна
Минулими вихідними інґуське підпілля дало бій окупантам. На жаль, повстанці полягли у нерівному бою, але показали слабкість росії.
04 березня, 20:22
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45
Політика
Наш національний інтерес не полягає в тому, щоб до влади у РФ прийшли чесні борці з корупцією, демократи та технократи. На жаль...
19 лютого, 20:39
Війна
Першими ламаються ті, хто повірив у перемогу за «2-3 тижні», каву у Криму й «незламні яйця ЗеНеВтіка». Пристібайтеся, входимо у пікé!
15 лютого, 20:39