2/3 всього населення світу підтримує у війні саме Україну

ПОЛІТИКА
04 лютого, 19:23
2/3 всього населення світу підтримує у війні саме Україну
Фото: Хмарочос

Натомість на боці ресурсної федерації московії виключно ізгою, які сховалися під крило китайського "червоного дракона" Сі Цзіньпіна.

Цікаві спостереження про так звану "війну на виснаження". Тут іноземці порахували співвідношення ресурсів наших союзників і Росії, вийшло цікаво.

Отже, перерахуємо основні пункти:

  • 2/3 всього населення світу підтримує у війні саме Україну і українців, а не окупанта;
  • сумарний ВВП партнерів України та Росії – 10 до 1 відповідно;
  • співвідношення за оборонними витратами союзників і Росії – 7:1.

Погодьтеся, за таких вихідних даних говорити про "змагання ресурсних баз", "війну на виснаження" просто абсурдно. Бо кого там Росія зібралась "виснажувати"?!

Тим більше це абсурдний підхід, якщо зробити поправку на російську корупцію, банальні крадіжки, просто знищення ресурсів через некомпетентність (оте їхнє національне "вкрали"). А також поправку на вкрай низьку якість людського ресурсу: малограмотні хронічні алкаші з "донбабвійців" і винищуваних малих народностей, зеки, просто моральні виродки й садисти, як "вагнерівці" й "кадировці".

Тобто, єдиним шансом Кремля був успішний "бліцкриґ", на котрий вони й розраховували. І котрий епічно провалився через їхню самовпевненість у слабкості "хохлів, які продалися віроломному Заходу".

На "війну у довгу" проти України та ресурсів НАТО у Росії, за всієї її протяжності й вуглеводневих доходів, – просто немає ресурсів. Тому Москві аж пече, але хочеться замиритися на теперішніх, як їй здається, вигідних умовах.

2/3 всього населення світу підтримує у війні саме Україну_1
Автор : Олексій Голобуцький
Читайте також:
Мистецтво
Будь-які масштабні міжнародні конкурси у галузі культури – це завжди й виключно політики. Зазвичай, політика доволі бурда і підступна...
13 березня, 19:36
Війна
Український Донбас стане для росіян наймасовішою братською могилою з часів Чеченської та Афґанської війн. Пекло на землі їм гарантують ЗСУ!
09 березня, 17:44
Війна
Військові аналітики, політики та пересічні громадяни Європи все частіше загадуватися над цим питанням, яке також має турбувати й нас...
05 березня, 17:17
Війна
Останнім часом усе частіше лунають гучні погрози про те, що Росія наново почне великий наступ проти України з усіх фронтів.
07 лютого, 21:26
Політика
Наше покоління залужило на появу якісно нової України. Дійсно заслужило – кров'ю, потом і власними життями, втраченими у борні за волю.
27 січня, 15:58
Політика
Саме зараз час Києву висунути ультиматум Москві. У разі, якщо РФ не поверне тимчасово окуповані землі, Україна продемонструє всю рішучість.
23 січня, 16:09