4 млн грн від Шишацької громади на підтримку ЗСУ

ПОЛТАВА
05.11.2024, 12:37
4 млн грн від Шишацької громади на підтримку ЗСУ

На відміну від полтавських «зелених» ямщиків в області не словом, а добрими справами сприяють армії. Адже люди «у пікселі» захищають нас.

Красномовним доказом слугує виділення понад 4 мільйонів гривень із бюджету Шишацької громади на допомогу війську. Такі відомості оприлюднила медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на рішення органу місцевого самоврядування.

За словами обранців, 1 мільйон 300 тисяч гривень спрямовано державному бюджету для придбання автомобільної техніки типу фургон однією із військових частин Збройних Сил України. Нині у ній служать уродженці та мешканці Шишак.

Окремо виділено 2 мільйони 906 тисяч гривень на реалізацію Комплексної програми реабілітації, інтеграції та соціального захисту ветеранів, військовослужбовців й інших осіб, які здійснюють (здійснювали) безпеку населення та інтереси держави. Серед іншого передбачено надання матеріальної допомоги нашим захисникам на опалення.

«Таку виплату цьогоріч вони отримують двічі. Перші 4000 грн на початку року, коли ще тривав опалювальний сезон, а другі 4000 грн зараз, коли вже розпочався новий. За цією виплатою слід звертатися у Шишаках до Управління соціального забезпечення, у селах — до старостатів. На інші заходи цієї програми передбачено 250 000 грн», — заявили в органі місцевого самоврядування.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати, як на Полтавщині мало громад, які на 100% вкладаються у перемогу. Яскравий тому приклад — благодійність невтомних мешканців Кобеляк.

Читайте також:
Полтава
Карета швидкої допомоги прибула до Полтавської області із міста Ганновер. Це прояв турботи німців про здоров'я українців у час війни.
05 травня, 13:43
Полтава
«Зеленим ямщикам» не до збереження ні культурних і природних пам'яток, аби набити власні кишені грошвою. В інших громадах області навпаки.
28 квітня, 13:47
Полтава
Послуга денного догляду для дітей з інвалідністю запрацювала у громаді. Чиновники Пирятина показали, що вони кращі за полтавських «ямщиків».
13 квітня, 16:29
Полтава
«Зелені ямщики» давно курують руйнацію обласного центру, до решти громад ще не дісталися. Влада у деяких містах поки при здоровому глузді.
04 квітня, 13:47
Полтава
Депутати та чиновники деяких громад Полтавщини ставляться до педагогів із повагою. Натомість в обласному центрі панує блюзнірство.
24 березня, 07:16
Полтава
82 мільйони гривень наданих європейськими банкірами орган місцевого самоврядування спрямував на оновлення медичного закладу. Ціна завищена.
17 березня, 09:40