Адвокат Ростислав Кравець: Зе-влада зробить усе, щоби не дати працювати суддям КСУ

ПОЛІТИКА
28 січня, 12:59
Адвокат Ростислав Кравець: Зе-влада зробить усе, щоби не дати працювати суддям КСУ
Фото: Telegram

Державне бюро розслідувань і Верховний суд із його Великою палатою – повністю залежні органи, які ні на що не впливають в Україні.

Таку думку на своєму публічному Telegram-каналі виклав відомий київський адвокат Ростислав Кравець після прогнозовано відкладеного судового засідання у Кловському палаці.

Як стверджує правник, слуги Феміди мали розглянути скасування незаконних указів Володимира Зеленського з приводу скасування указу про призначення судді Конституційного суду України Олександра Касмініна, проте знову відклали розгляд.

«Нагадаю, що останнє засідання було ще 30 червня 2021 року, після цього вже близько 6 засідань переносилося у зв'язку з хворобами, відпустками тощо саме у суддів. Як неодноразово говорив представник президента у КСУ та за незаконним сумісництвом – народний депутат Федір Веніславський, – "влада зробить усе, щоби не дати працювати цим суддям". До слова і ДБР, яка так бігає за військовими та за Петром Порошенком, не поспішає розслідувати перешкоджання УДО доступу суддів на свої робочі місця. Цікаво як там розслідування ДБР щодо суддів, які ухвалили рішення про незаконність указу Зеленського щодо Тупицького. Розслідують? Слабо віриться», – зазначив Ростислав Кравець.

Крім того, відомий київський адвокат зауважує, що сприянням Зе-команди Верховний суд на сьогодні може тільки методичні рекомендації розсилати суддям, які рішення їм слід приймати у справах про усунення не вакцинованих з роботи та як покарати інакодумців.

«Власне, це все, що потрібно знати про реформи, які провели в Україні співробітники USAID з притихлими послами G7 за підтримки Шабуніна, Жернакова, Маселка та Галі-квартири. Наразі ті ж особи зайнялися і реформою ВСП та ВККСУ. Зважаючи на все, отримаємо таких самих, "незалежних", можливо навіть із "царем" у голові», – підсумував Ростислав Кравець.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що після того, як Верховна Рада торік розпустила склад Вищої кваліфікаційної комісії суддів, остання перебуває у стані невизначеності.

Автор : Ростислав Кравець
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07 вересня, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06 вересня, 20:18
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15 серпня, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13 серпня, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12 серпня, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09 серпня, 12:28