Антикоронавірусні вакцини небезпечні для дітей, — Спілка лікарів за медичну етику

СВІТ
13.09.2021, 09:47
Антикоронавірусні вакцини небезпечні для дітей, — Спілка лікарів за медичну етику
Фото: CNN

Представники організації "Doctors for COVID Ethics" закликають уряди країн світу припинити використання вакцин компанії "Pfizer".

Відповідну заяву авторитетних медиків оприлюднило видання "Children's Health Defence", посилаючися на ґрунтовне наукове дослідження фахівців у сфері вірусології.

У вказаній Спілці лікарів за медичну етику наводять переконливі аргументи на користь того, чому вакцини від COVID-19 не тільки не потрібні та неефективні, але також — небезпечні для неповнолітніх.

Авторитетні медики Майкл Палмер, Сучаріт Бакді та Стефан Гокерц зі світовим ім'ям стверджують, наявні у них відомості дозволяють зробити лише один можливий висновок: необхідно не тільки припинити щеплювати людей вакциною "Pfizer" підліткам, але також негайно відмовитися від її застосування для всіх вікових груп.

«Наперекір загально усталеній нині думці, щеплення не є необхідністю. Наприклад, особливо низький рівень захворюваності коронавірусом серед підлітків і повна відсутність серйозних випадків хвороби серед дітей виключає будь-яке обґрунтування для їх обов'язкової вакцинації; особливо з огляду на наявність ефективних методів лікування тієї крихітної частини хворих, хто відчуває не тільки легкі симптоми. Фактично, ризик серйозного захворювання або смерті від COVID-19 у дітей і підлітків є вкрай низьким. На сьогодні ми маємо є на 100% підтверджені дані про те, що істотна більшість осіб у всіх вікових групах, включно з неповнолітніми, вже мають надійний, специфічний імунітет до коронавірусу», — йдеться у дослідженні організації "Doctors for COVID Ethics".

Крім того, авторитетні медики також накинулися з критикою на фармакологічну корпорацію "Pfizer", керівництво якої збрехало про ефективність власно виробленого антикоронавірусного препарату.

«Варто зазначити, що твердження компанії про 95-100% ефективності її вакцини, не вселяють довіри. Дані виробників представляють відносну ефективність; тобто, в абсолютному вираженні надійність вакцини компанії "Pfizer" є вельми скромною, захищаючи (і то в кращому випадку) менш як 1% щеплених учасників клінічних випробувань. Проведені компанією дослідження не містять доказів будь-якої користі від вакцини, щодо будь-яких клінічно значущих кінцевих показників. Це вірно для всіх досліджуваних вікових груп, і особливо для підлітків. Руйнівний вплив уколу від "Pfizer" стане очевидним для будь-кого, хто має терпіння вивчити звіти подані до системи "EudraVigilance" про побічні реакції», — висновується у документі організації "Doctors for COVID Ethics".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями уряд Естонії запозичив досвід третього щеплення в Ізраїлю.

Читайте також:
Світ
Нова загроза людству отримала назву на честь морського чудовиська.
10 січня, 22:02
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12.04.2022, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19.01.2022, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08.01.2022, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16
Полтава
Пандемія коронавірусу на території Семенівської громади Кременчуцького району набирає обертів; кількість заражених збільшується.
11.11.2021, 08:28