Уряд Фінляндії планує відмовитися від карантину вже цієї осені

СВІТ
21.08.2021, 09:02
Уряд Фінляндії планує відмовитися від карантину вже цієї осені
Фото: The Guardian

Натомість в Україні некомпетентна Зе-влада навпаки хоче запровадити жорсткі обмеження для населення, боячись протестів.

Міністр науки та культури Фінляндської республіки Антті Курвінен пропонує колеґам-урядовцям скасувати карантин і не практикувати більше локдаун.

Про це чиновник високого ранґу заявив у прямому етері провідного телеканалу своєї країни "Yle 1", інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, понад 5-мільйонне суспільство Фінляндії не може і не здатне перебувати у заручниках у "невеликої привілейованої меншини".

«Я сподіваюся, що наша країна візьме гарний приклад Великої Британії у питанні зняття обмежень, запроваджених через пандемію коронавірусу. Уряд має визнати поточну недоречність карантину як такого. Водночас суспільство мусить повернутися до нормального життя, і це стане можливим, зокрема, завдяки масовій вакцинації більшості населення», — зазначив міністр Антті Курвінен.

Міністр науки та культури додає, що у разі, коли кожен другий мешканець Фінляндії зробить щеплення, то це остаточно дозволить зняти всі наявні обмеження.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, днями уряд Естонії вирішив дозволити місцевим роботодавцям звільняти невакцинованих працівників.

Читайте також:
Політика
Найбільша (поки що) пандемія у XXI столітті завершилася. Людство приходить до тями після 2 років примусової "самоізоляції".
05 травня, 21:08
Світ
Нова загроза людству отримала назву на честь морського чудовиська.
10 січня, 22:02
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12.04.2022, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19.01.2022, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08.01.2022, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16