Антикорупціонери оприлюднили біографії "депутатів-упирів", які рвуться до Вищої ради правосуддя

КРИМІНАЛ
05.03.2021, 18:38
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: українська правда

На посаду членів ВРП претендують 34 судді, серед них ті, які перебувають на лаві підсудних Вищого антикорупційного суду та судді Майдану.

Як відомо, 9-11 березня 2021 року відбудеться Всеукраїнський з'їзд суддів. На ньому 291 суддя з усієї України буде обирати 4 членів Вищої ради правосуддя. Більшість з яких антикорупціонери з Центру протидії корупції називають упирями.

Зокрема, на сторінці ЦПК у ФБ коротко оприлюднені біографії суддів.

Ось тут нижче оприлюднена раніше інформація про деяких з кандидатів в члени ВРП:

-Ігор Проскурняк, суддя, який при розгляді справи щодо отримання хабара порушив таємницю нарадчої кімнати. Це дозволило судам вищої інстанції скасувати винесений ним вирок корупціонеру про 5 років позбавлення волі.
- Володимир Бутенко, колишній член Вищої кваліфкомісії суддів, який встиг відмазати чимало одіозних суддів. Бутенко засвітився на дні народження в одіозного судді ОАСК Аблова.
- Михайло Кобаль, суддя, мати-пенсіонерка якого придбала квартиру в київській новобудові площею 129 квадратів, а також 2 гаражі в цьому ж комплексі. Вартість схожого помешкання у цьому ж будинку – 3,8 млн грн.
-Тетяна Денисюк, суддя яка перебуває на лаві підсудних Вищого антикорсуду за винесення нею рішення на користь олігарха-втікача Онищенка.
- Едуард Бондарєв, суддя, який ухвалював рішення на користь компанії олігарха Фірташа. Це дозволило відстрочити сплату Нафтогазу 362 млн грн.
- Олена Журавська, суддя Майдану, судила учасників поїздки Автомайдану до Межигір'я.
- Олександр Бойко, суддя, який відразу після закінчення судового засідання застосував фізичну силу до вільного слухача та наказав охороні затримати його.
- Микола Короткевич, екссуддя, який попри великий стаж під час конкурсу до Верховного Суду не набрав достатньої кількості балів на іспиті. Сини кандидата володіють чималою кількістю майна вартістю сотні тисяч доларів.
 - Ігор Борщов, суддя, який неодноразово використовував у своїх рішеннях російську мову.

“Подивіться з-поміж яких упирів обиратимуть 4 нових членів Вищої ради правосуддя. Без проведення конкурсу та перевірок на доброчесність чи компетентність. А потім всі дивуються, чому у нас все так погано з судами. Ну бо чорти контролюють призначення і звільнення суддів”, – йдеться в повідомленні антикорупціонерів.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя – ключовий орган судової системи, саме він має звільняти суддів за порушення та призначати тих, щодо яких немає сумнівів у доброчесності та професіоналізмі.

Більш детально про біографію, скандальні рішення, статки кожного із суддів в останньому матеріалі Української правди.

Читайте також:
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28.11.2023, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27.11.2023, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06.11.2023, 14:37