Авдіївка тримається, ворог у землі

ВІЙНА
24.11.2023, 11:04
Авдіївка тримається, ворог у землі

За минулу добу українські захисники відбили понад 20 ворожих атак на Авдіївському напрямку. На Східному фронті знову гаряче як ніколи досі.

Про це йдеться у щоденному ранковому звіті Генерального штабу Збройних Сил України за 24 листопада. У цілому ж на всій протяжності передової відбулося 64 бойових зіткнення, росіяни не змогли досягнути поставлених цілей.

Втрачаючи особовий склад і військову техніку на полі бою, окупанти намагаються з північно-східного та південно-західного флангів оточити Авдіївку. Для цього до сусідніх Донецька і Ясинуватої постійно прибуває поповнення.

«У зоні відповідальності Оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» на Авдіївському напрямку ворог, за підтримки авіації, не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону та завдають окупантам значних втрат. Безуспішними були наступальні дії противника східніше Новокалинового, Авдіївки та Первомайського Донецької області, де Силами оборони відбито 20 атак», — відзвітували у Генштабі ЗСУ.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, як напередодні воїни 92 Окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка відбили напад росіян з боку Горлівки. Росіяни без зупину штурмують позиції наших захисників.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Писано по гарячих слідах, поки відхід Сил оборони України з Авдіївки не спогади, а реальність позаминулої ночі.
20 лютого, 07:16
Війна
Прохання до адептів паніки та посипання попелом голови: сидіть рівно, намотавши соплі на кулак! Сльози нашим захисникам не допоможуть.
16 лютого, 20:30
Війна
Промисловий населений пункт по сусідству з окупованим Донецьком майже 10 років чинить спротив російській агресії. Ситуація там напружена.
11 лютого, 10:26
Війна
Українські захисники показали, як ювелірно проріджують нескінченний потік окупантів. Донеччина ніяк не хоче коритися росіянам.
23.11.2023, 20:00
Війна
Місто, якого вже немає. Місто, де розстріляні артилерією, танками та авіацією безлюдні багатоповерхівки стали нагадуванням про війну.
17.11.2023, 16:34
Війна
Прямо зараз наші земляки відбивають російські штурми на Донеччині. Воїни 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони — справжні герої.
14.11.2023, 12:38