Воїни 92 бригади отамана Сірка відбили напад росіян з боку Горлівки

ВІЙНА
23.11.2023, 20:00
Воїни 92 бригади отамана Сірка відбили напад росіян з боку Горлівки

Українські захисники показали, як ювелірно проріджують нескінченний потік окупантів. Донеччина ніяк не хоче коритися росіянам.

Відповідні кадри із Бахмутського напрямку Східного фронту виклала пресслужба 92 Окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Наші оборонці міцно тримають позиції у Курдюмівці.

Зазначається, що навіть за шалених втрат у живій силі та техніці ворог продовжує сунути. Крім знищеного росіянами Бахмута, окупанти також наступають із Горлівки та прилеглих населених пунктів у намаганні відгризти з кров'ю ще один шмат безцінної української землі.

«Інколи здається, що їх штампують на заводі, настільки їх багато! Але наші хлопці ювелірно проріджують той нескінченний  потік непотребу. Перший штурмовий батальйон 92-ї ОШБр показав, як «мінусує» орків у Курдюмівці. Титанічна робота. Ефектне відео. Підтримуйте наших козаків», — прокоментували ситуацію на передовій продовжувачі справи отамана Івана Сірка.

Важливо пам'ятати, що всупереч будь-яким перепонам і тернистому шляху наші незламні захисники цілодобово пробивають дорогу до спільної перемоги України. Кожен день воїни віддають за це найдорожчу ціну — власне життя.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Писано по гарячих слідах, поки відхід Сил оборони України з Авдіївки не спогади, а реальність позаминулої ночі.
20 лютого, 07:16
Війна
Прохання до адептів паніки та посипання попелом голови: сидіть рівно, намотавши соплі на кулак! Сльози нашим захисникам не допоможуть.
16 лютого, 20:30
Війна
Промисловий населений пункт по сусідству з окупованим Донецьком майже 10 років чинить спротив російській агресії. Ситуація там напружена.
11 лютого, 10:26
Війна
За минулу добу українські захисники відбили понад 20 ворожих атак на Авдіївському напрямку. На Східному фронті знову гаряче як ніколи досі.
24.11.2023, 11:04
Війна
Місто, якого вже немає. Місто, де розстріляні артилерією, танками та авіацією безлюдні багатоповерхівки стали нагадуванням про війну.
17.11.2023, 16:34
Війна
Прямо зараз наші земляки відбивають російські штурми на Донеччині. Воїни 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони — справжні герої.
14.11.2023, 12:38