«Авдос залишено, але не втрачено...»

ВІЙНА
20 лютого, 07:16
«Авдос залишено, але не втрачено...»
Фото: Facebook

Писано по гарячих слідах, поки відхід Сил оборони України з Авдіївки не спогади, а реальність позаминулої ночі.

На годиннику 7 вечора, мені дають 3 хвилини на збори й ми вирушаємо на точку евакуації, до Авдіївки тут 3 км по прямій. На вулиці холодно, от тільки-тільки була весна і, опа: знову зима!

Хоча це добре — земля підмерзла, а не болота, виходити по такій землі легше ніж місити жирнючий чорнозем Донеччини. Він наліпає і тягне твої ноги, забиває їх до низу, наче ця земля не хоче тебе відпускати, і так, декого вона не відпускає...

«Авдос залишено, але не втрачено...»_1
«Авдос залишено, але не втрачено...»_3
«Авдос залишено, але не втрачено...»_5

За вікном квітами смерті розквітають вибухи КАБів. Мушу визнати, КАБ — це страшно, але раніше під КАБами я був у містах, це дуже гучно і лячно, але ти цього не бачиш, тут же відкритий простір і все це відбувається на твоїх очах.

На сьогодні у нас немає, ані симетричної, ані асиметричної відповіді цієї примітивної, але такої могутньої й руйнуючої зброї. Запам'ятайте, Авдіївка взята тоннами людського м'яса, з яким вони не рахуються, і тоннами КАБів, це орда, справжня кровожерлива орда...

Цей день військового журналіста я не забуду ніколи: бліндажі, КАБи, ГРАДи, іпучі дрони, прострілюємі дороги, нестихаюча канонада вибухів, поранені, багато поранених... Зміг прилягти поспати лише о 5 ранку.

3460 днів тривала оборона Авдіївки! Честь і слава всім, хто бився за місто! Вічна пам'ять загиблим воїнам!

І поки ви в тилу сретесь і живете своє найліпше життя, ми втрачаємо країну. Розкрийте очі, я вас дуже прошу, гуртуйтесь, дорослішайте, притискайте свої особисті бажання, якщо хочете жити у вільній Україні.

Спілкуватись на мові та мати можливість писати й говорити свої думки, бо жити у розбомблених містах в окупації вам дуже не сподобається. А ті, хто знімав глумливі відео над працівниками ТЦК і СП, розповідав, яка у нас «країна-концтабір», у ватніку буде штурмувати укрєп-райони під російським прапором.

І там, повірте на слово, вас ніхто питати не буде... Гуртуйтеся, добровольці, готуйтеся вжé захищати, воювати, відстоювати, боротися, адже ця кривава злива ой, як на довго.

Автор : Антон Шевельов
Читайте також:
Війна
Російський загарбницький контингент планує вийти на оперативний простір у Донеччини до кінця квітня. Епіцентр подій — містечко Часів Яр.
14 квітня, 19:49
Війна
Прохання до адептів паніки та посипання попелом голови: сидіть рівно, намотавши соплі на кулак! Сльози нашим захисникам не допоможуть.
16 лютого, 20:30
Війна
Промисловий населений пункт по сусідству з окупованим Донецьком майже 10 років чинить спротив російській агресії. Ситуація там напружена.
11 лютого, 10:26
Війна
За минулу добу українські захисники відбили понад 20 ворожих атак на Авдіївському напрямку. На Східному фронті знову гаряче як ніколи досі.
24.11.2023, 11:04
Війна
Українські захисники показали, як ювелірно проріджують нескінченний потік окупантів. Донеччина ніяк не хоче коритися росіянам.
23.11.2023, 20:00
Війна
Місто, якого вже немає. Місто, де розстріляні артилерією, танками та авіацією безлюдні багатоповерхівки стали нагадуванням про війну.
17.11.2023, 16:34