Батальйон ім. Шейха Мансура готується до деокупації Дагестану

СВІТ
02.09.2022, 10:20
Батальйон ім. Шейха Мансура готується до деокупації Дагестану

Ведеться збір інформації про місце дислокації окупаційних військ та їх спільників у Дагестані

На території Дагестану розпочинає роботу з деокупації загін особливого призначення "Імамат" під керівництвом командира з позивним "Шаміль".

Ведеться збір інформації про місце дислокації окупаційних військ та їх спільників у Дагестані.

Речник чеченського добровольчого батальйону імені Шейха Мансура Іслам Бєлокієв повідомив про це проекту "Радіо Свобода" Кавказ.Реалії.

"На цьому етапі я можу лише сказати, що це ініціатива наших братів, дагестанців. Частина з них знаходиться тут, в Україні, з нами. Інша частина вдома", - сказав Бєлокієв у розмові з редакцією.

Він наголосив, що загін "Імамат" складається з дагестанців і в ньому немає уродженців Чечні.

За його словами, загін насамперед займатиметься збором відомостей про місця дислокації силових структур, їх пересування, види озброєння та техніки.

Для цього республіку поділили на чотири фронти та 42 сектори, у кожному з яких ведеться робота з місцевим населенням.

Батальйон ім. Шейха Мансура готується до деокупації Дагестану_1

"Серед дагестанців багато тих, хто усвідомлює те, що росія не є їхнім другом. Так чому ж вони не мають права голосу? У Дагестані викрадають, вбивають, катують, фабрикують кримінальні справи. У Дагестані корупція і чиновницьке свавілля. Тим більше, що є яскраві історичні приклади дагестанського опору проти російського колоніалізму", - пояснив Бєлокієв мотиви учасників загону.

Читайте також:
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
24 вересня, 18:13
Блоги
У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв та патріотів України
17 вересня, 10:09
Війна
Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.
14 вересня, 16:30
Війна
Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.
12 вересня, 20:28
Політика
Після 24.II.2022 міжнародний рух за мир, особливо у Старому світі, постав перед викликом, який кинула всім нам ресурсна федерація московії.
08 вересня, 18:35
Історія
6.IX.1991 над містом Грозний замайорів ічкерійський стяг, а генерал авіації Джохар Дудаєв очолив визвольну боротьбу проти осатанілої Москви.
06 вересня, 18:35