Батальйон ім. Шейха Мансура готується до деокупації Дагестану

СВІТ
02 вересня, 10:20
Батальйон ім. Шейха Мансура готується до деокупації Дагестану

Ведеться збір інформації про місце дислокації окупаційних військ та їх спільників у Дагестані

На території Дагестану розпочинає роботу з деокупації загін особливого призначення "Імамат" під керівництвом командира з позивним "Шаміль".

Ведеться збір інформації про місце дислокації окупаційних військ та їх спільників у Дагестані.

Речник чеченського добровольчого батальйону імені Шейха Мансура Іслам Бєлокієв повідомив про це проекту "Радіо Свобода" Кавказ.Реалії.

"На цьому етапі я можу лише сказати, що це ініціатива наших братів, дагестанців. Частина з них знаходиться тут, в Україні, з нами. Інша частина вдома", - сказав Бєлокієв у розмові з редакцією.

Він наголосив, що загін "Імамат" складається з дагестанців і в ньому немає уродженців Чечні.

За його словами, загін насамперед займатиметься збором відомостей про місця дислокації силових структур, їх пересування, види озброєння та техніки.

Для цього республіку поділили на чотири фронти та 42 сектори, у кожному з яких ведеться робота з місцевим населенням.

Батальйон ім. Шейха Мансура готується до деокупації Дагестану_1

"Серед дагестанців багато тих, хто усвідомлює те, що росія не є їхнім другом. Так чому ж вони не мають права голосу? У Дагестані викрадають, вбивають, катують, фабрикують кримінальні справи. У Дагестані корупція і чиновницьке свавілля. Тим більше, що є яскраві історичні приклади дагестанського опору проти російського колоніалізму", - пояснив Бєлокієв мотиви учасників загону.

Читайте також:
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00