Бразильський доброволець поліг у бою з росіянами, виборюючи волю України

ВІЙНА
06.06.2022, 19:21
Бразильський доброволець поліг у бою з росіянами, виборюючи волю України

Інтернаціональний легіон територіальної оборони зазнав непоправної втрати в одній із битв у Східній операційній зоні.

Власне життя заради України віддав бразильський доброволець Андрé Ак Баі, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресаташе військового підрозділу Оксану Гуменну.

За її словами, 43-річний уродженець міста Порту-Алеґрі 5 червня поліг у бою з переважними силами російського окупаційно-терористичного контингенту, але місце загибелі Героя не уточнюється.

Як вдалося з'ясувати, досвідчений армієць Андрé Ак Баі приєднався до українського війська у перший тиждень повномасштабної агресії та весь цей час закликав бразильців всіляко допомагати Україні.

Висловлюємо щирі співчуття родині незламного Героя, дякуємо за Чин і пам'ятаємо внесок багатьох громадян інших країн у нашу визвольну боротьбу.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", під час операції Сил оборони України на Харківщині смертю хоробрих полягло 7 бійців спеціального підрозділу "Kraken".

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Хлопець з Луганщини став одним із найкращих пілотів Су-25, взірцем — для своїх, жахом — для окупантів
13 лютого, 09:55
Війна
Якщо зважився стати на шлях боротьби — нахабно перемагай! Так гордо кажуть наші захисники, які 10-й рік поспіль б'ють росіян на передовій.
08 лютого, 19:16
Війна
18 січня — день народження у нашого незламного земляка Віталія «Тура» Капліна. На жаль, він поліг смертю хоробрих торік у березні.
18 січня, 19:55
Некролог
Микола Москаленко із лав 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони написав присвяту полеглому побратимові. Життя воїна обірвав снаряд.
31.12.2023, 10:26
Позиція
Полеглого смертю хоробрих воїна Олександра Федорченка (друга «Мамонта») вшановано Золотою Зіркою Героя України.
01.10.2023, 15:25
Історія
У наш час важливо згадувати героїчні приклади з минулого. Це заряджає енергією, надихає боротись проти окупантів і за справедливість.
20.09.2023, 18:14