Буданов намагається відмитися

ПОЛІТИКА
08.03.2023, 19:10
Буданов намагається відмитися

Спецпідрозділ Kraken показав фото Буданова який, ніби-то, штурмував Руську Лозову

Голова ГУР МО Кирило Буданов, ніби-то, особисто брав участь у звільненні села Руська Лозова на Харківщині.

Про це йдеться на телеграм-каналі спецпідрозділу ГУР Kraken.

Підлеглі Буданова показали світлини, як вони у квітні 2022 року готуються штурмувати населений пункт, який окупували росіяни.

«Начальник Головного управління розвідки МО України, генерал-майор Кирило Буданов перед тим самим штурмом спецпідрозділом ГУР МО Kraken Руської Лозової на Харківщині», – йдеться у повідомленні, яке сьогодні розтиражували українські засоби масової дезінформації.

Схоже, що Кирило Буданов вирішив використати своїх підлеглих, щоб відмитися від численних скандалів, котрі супроводжують головного розвідника країни.

Нагадаємо, що днями стало відомо про нагородження Кирилом Будановим  інстаблогерші "Ксюші Манекен", яка за паспортними даними зветься Оксаною Волощук і мешкає у Кременчуці.

Нагородження цієї колишньої повії в Офісі Президента України заохочувальною відзнакою від Головного управління розвідки Міністерства оборони спричинило значний суспільний резонанс.

А, між іншим, ось ця інстаблогерша неодноразово потрапляла у скандал через свої висловлювання виключно російською мовою у перемішку з матюччям і громадсько-політичну позицію, й не тільки "спірне Кримське питання".

Пізніше з'явилася інформація, що за "видатні заслуги" перед Україною Кирило Буданов вирішив нагородити помічницю нардепа від "Слуг неукраїнського народу" Миколи Тищенка Евеліну Андрієвську.

Як і Оксана Волощук, у 2015 році Евеліна Андрієвська поширювала фейки російської пропаганди та розповідала про "звірства" ЗСУ на Донбасі.

Буданов намагається відмитися_1

Кирило Буданов та Зе-команда не просто узурпували владну вертикаль, але й посягнули на святе, прирівнюючи до заслуг Героїв фронту невігластво тилових щурів.

"Останній Бастіон" нагадує читачам, що головний український розвідник Буданов живе в одному будинку з родиною Гогілашвілі-Левченко.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов проживав у приватному будинку під Києвом разом із помічницею Володимира Оманського Марією Левченко та її чоловіком, ексзаступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі, який ймовірно, є громадянином росії.

Як зʼясувалося, Олександр Гогілашвілі, Марія Левченко та її сестра у соцмережах дружать з Маріанною Будановою — дружиною головного військового розвідника Кирила Буданова. Сам Гогілашвілі викладав спільні фото з Будановим.

 Ексзаступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі та головний розвідник України Кирило Буданов/ФОТО з Instagram-сторінки Олександра Гогілашвілі від 8 серпня 2021 року
Ексзаступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі та головний розвідник України Кирило Буданов/ФОТО з Instagram-сторінки Олександра Гогілашвілі від 8 серпня 2021 року

У 2021 році повідомлялося, що Олександр Гогілашвілі має паспорт громадянина російської федерації. Тож з огляду на російське громадянство Олександра Гогілашвілі, спільне проживання з ним керівника військової розвідки може становити загрозу для національної безпеки України.

До роботи в МВС Олександр Гогілашвілі певний час проживав у росії, був помічником депутата російської Держдуми Миколи Валуєва. Згодом Гогілашвілі переїхав до України та у публічному просторі виступав співзасновником та спікером «Міжнародної антинаркотичної асоціації». Цю організацію публічно підтримував і регулярно відвідував Володимир Зеленський.

Олександра Гогілашвілі було звільнено з МВС після того, як авто заступника міністра внутрішніх справ зупинили по дорозі в зону проведення ООС: Гогілашвілі нахабно поводився із поліцейськими, вживав обсценну лексику та погрожував працівникам Національної поліції.

Після зупинки Гогілашвілі почав погрожувати співробітникам правоохоронних органів, а також почав їх всіляко ображати та лізти у бійку.

На державну службу Гогілашвілі потрапив виключно тому, що його дружина Марія Левченко є багаторічною секретаркою Володимира Зеленського, й після обрання коміка «95 кварталу» президентом України вона отримала стіл поруч з президентським в одному й тому ж кабінеті на вулиці Банковій. Левченко, не маючи допуску до державної таємниці, постійно перебуває в кабінеті Зеленського, та на правах його особистого секретаря, бере участь у всіх нарадах за участю президента. 

У своїй декларації Гогілашвілі вказав, що є керівником відділу зв'язків із громадськістю Міжнародної антинаркотичної асоціації.

Відомо, що дану організацію вже тривалий час підтримує студія "Квартал 95" та президент Володимир Зеленський. (Якщо Володимир Зеленський не вживав наркотики, то навіщо він відвідував та активно підтримував "антинаркотичну асоціацію" Гогілашвілі).

Кирило Буданов керує Головним управлінням. Це управління є одним із найважливіших органів у боротьбі з російською агресією — саме підлеглі Буданова мають з’ясовувати плани ворога та перешкоджати їм. Тож його проживання в одному будинку з Олександром Гогілашвілі дуже насторожує.

У всьому світі розвідки працюють у повній тиші, намагаючись будь - що замаскувати будь - яку діяльність департаментів, управлінь, оперативних співробітників, включаючи й відсутність ТТХ обладнання, яке використовують у своїй діяльності.

В Україні все навпаки. Мало того, що за висловлюванням найвеличнішого лідора світу Володимира Оманського "прої..ли" наступ росіян у лютому 2022 року, про який американці та британці КРИЧАЛИ у вуха Зеленському, починаючи із серпня 2021 року, так і найпублічніший і найбалакучіший фантазер Буданов продовжує свої ІПСОшні брифінги й інтерв'ю, сподіваючись, що з того боку сидять такі ж ідіоти з 95 кварталу, як і у нас.

От один з останніх прикладів - ситуація, коли підлеглі Кирила Буданова засвітили на фото багатоцільовий гелікоптер UH-60 Black Hawk, який ГУР використовує у бойовій роботі.

Буданов намагається відмитися_5

Кирило Буданов вирішив відбілити свою репутацію від чергових "зашкварів", скориставшись послугами своїх підлеглих з батальйону ГУР МО Kraken та підконтрольних Банковій українських засобів масової дезінформації.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Опінії
Усі брешуть, так влаштована система, і в цьому потоці брехні немає сенсу шукати правду. А там де немає правди, немає правильних рішень.
вчора, 11:42
Політика
Будувати буде ТОВ «Вельт Капітал», яке ловили на завищенні цін удвічі
вчора, 11:00
Війна
Кордони України були позбавлені необхідного захисту у вигляді встановлення сигналізаційних комплексів «Щит».
24 травня, 10:47
Політика
Контроль росіянами Pin-UP - це підстава для скасування ліцензії, але КРАІЛ та Іван Рудий вперто цього не помічали.
23 травня, 18:12
Опінії
Чого ви доколупалися до Бубочки за звіт про його досягнення за 5 років? Та нема ніяких досягнень, ясно всім і йому самому.
22 травня, 10:36
Світ
Система, що лежить в основі глобальних телекомунікацій, катастрофічно незахищена.
22 травня, 10:05