Фінансові одкровення Буданова.

22 лютого, 13:25
Фінансові одкровення Буданова.

Буданов, який ділить будинок із Гогілашвілі та правою рукою Зеленського Машою, поділився казковими одкровеннями у стилі Рея Бредбері.

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова в інтерв'ю українському Forbes зазначив, що значне збільшення кількості великих пожеж на росії останнім часом це не випадковість.

"Багато з цього не випадковість. Постійно щось горить. Сигналізаційна апаратура на залізних дорогах, вона горить щодня кілька разів, на різних магістралях постійно на 2-3 години, інколи на 5-6 годин, призупиняється на всій ділянці рух. Зрозуміло, що воно не просто так горить", - сказав Буданов.

Відповідаючи на питання, чи допомагають у збільшенні пожеж українці на росії, Буданов пояснив:

"Чому тільки українці? Я б сказав так - гроші роблять чудеса".

"Останній Бастіон" нагадує читачам, що головний український розвідник Буданов живе в одному будинку з родиною Гогілашвілі-Левченко.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов проживав у приватному будинку під Києвом разом із помічницею Володимира Оманського Марією Левченко та її чоловіком, ексзаступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі, який ймовірно, є громадянином росії.

Як зʼясувалося, Олександр Гогілашвілі, Марія Левченко та її сестра у соцмережах дружать з Маріанною Будановою — дружиною головного військового розвідника Кирила Буданова. Сам Гогілашвілі викладав спільні фото з Будановим.

 Ексзаступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі та головний розвідник України Кирило Буданов/ФОТО з Instagram-сторінки Олександра Гогілашвілі від 8 серпня 2021 року Фото:Слідства.Інфо
Ексзаступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі та головний розвідник України Кирило Буданов/ФОТО з Instagram-сторінки Олександра Гогілашвілі від 8 серпня 2021 року

У 2021 році повідомлялося, що Олександр Гогілашвілі має паспорт громадянина російської федерації. Тож з огляду на російське громадянство Олександра Гогілашвілі, спільне проживання з ним керівника військової розвідки може становити загрозу для національної безпеки України.

До роботи в МВС Олександр Гогілашвілі певний час проживав у росії, був помічником депутата російської Держдуми Миколи Валуєва. Згодом Гогілашвілі переїхав до України та у публічному просторі виступав співзасновником та спікером «Міжнародної антинаркотичної асоціації». Цю організацію публічно підтримував і регулярно відвідував Володимир Зеленський.

Олександра Гогілашвілі було звільнено з МВС після того, як авто заступника міністра внутрішніх справ зупинили по дорозі в зону проведення ООС: Гогілашвілі нахабно поводився із поліцейськими, вживав обсценну лексику та погрожував працівникам Національної поліції.

Після зупинки Гогілашвілі почав погрожувати співробітникам правоохоронних органів, а також почав їх всіляко ображати та лізти у бійку.

На державну службу Гогілашвілі потрапив виключно тому, що його дружина Марія Левченко є багаторічною секретаркою Володимира Зеленського, й після обрання коміка «95 кварталу» президентом України вона отримала стіл поруч з президентським в одному й тому ж кабінеті на вулиці Банковій. Левченко, не маючи допуску до державної таємниці, постійно перебуває в кабінеті Зеленського, та на правах його особистого секретаря, бере участь у всіх нарадах за участю президента.

У своїй декларації Гогілашвілі вказав, що є керівником відділу зв'язків із громадськістю Міжнародної антинаркотичної асоціації.

Відомо, що дану організацію вже тривалий час підтримує студія "Квартал 95" та президент Володимир Зеленський. (Якщо Володимир Зеленський не вживав наркотики, то навіщо він відвідував та активно підтримував "антинаркотичну асоціацію" Гогілашвілі)

Фінансові одкровення Буданова._3

Кирило Буданов керує Головним управлінням. Це управління є одним із найважливіших органів у боротьбі з російською агресією — саме підлеглі Буданова мають з’ясовувати плани ворога та перешкоджати їм. Тож його проживання в одному будинку з Олександром Гогілашвілі дуже насторожує.

Як насторожує і те, що під час війни Кирило Буданов займається піаром букмекерів із Parimatch.

Фінансові одкровення Буданова._5

У всьому світі розвідки працюють у повній тиші, намагаючись будь - що замаскувати будь - яку діяльність департаментів, управлінь, оперативних співробітників, включаючи й відсутність ТТХ обладнання, яке використовують у своїй діяльності.

В Україні все навпаки. Мало того, що за висловлюванням найвеличнішого лідора світу Володимира Оманського "прої..ли" наступ росіян у лютому 2022 року, про який американці та британці КРИЧАЛИ у вуха Зеленському, починаючи із серпня 2021 року, так і найпублічніший і найбалакучіший фантазер Буданов продовжує свої ІПСОшні брифінги й інтерв'ю, сподіваючись, що з того боку сидять такі ж ідіоти з 95 кварталу, як і у нас.

От один з останніх прикладів - ситуація, коли підлеглі Кирила Буданова засвітили на фото багатоцільовий гелікоптер UH-60 Black Hawk, який ГУР використовує у бойовій роботі.

Фінансові одкровення Буданова._7

Невибаглива українська публіка з-поміж поціновувачів членограїв із захопленням сприймає розповіді "бувалого" Буданова, як і його колеги Арестовича про неймовірні, просто фантастичні теорії завербованих Будановим, Гогілашвілі, Машою, Зіною, Глашою кремлівських небожителів, які, спокусившись на пряники від Буданова, вирішили працювати не на росію, а на ГУР Буданова.

Ми розуміємо бажання Буданова, за прикладом Яйцева з МО,  кудись списувати мільярдні бюджети ГУРу, користуючись воєнним станом.

Але, чи повірять в його ахінею перевіряючі, які не читали Бредбері, Перро, братів Грімм, Андерсена, ми не певні.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
За словами Юсова, росіяни розуміють, що продовження українського контрнаступу і операції зі звільнення наших територій неминучі
15 лютого, 10:35
Війна
Всі сценарії російського диктатора путіна лягають на підготовлений ґрунт, бо народ росії сотні років жив у рабств
09 лютого, 11:27
Війна
Нестача спостерігається зокрема в ворожих підрозділах, що воюють в Донецькій та Луганській областях.
27 січня, 14:15
Війна
"За наступні 4-5 місяців російська армія може втратити ще до 70 тисяч людей".
02 січня, 12:23
Війна
6-17 березня під керівництвом російських інструкторів у Донецькій області проводяться збори з коригування артилерійського вогню.
17.03.2020, 17:13
Виміри
Натомість у Полтаві підлеглі інваліда 2-гої групи Володимира Салогуба продовжують безсоромно красти
16 вересня, 08:26