Чому зелена влада разом з росiйською так опiкуються Iталiєю?

Виміри
06 квітня, 14:05

Бо вони там живуть, а тут мародерять-заробляють.

Дмитро Чекалкін, фейсбук

Зеленський має 15-кімнатну віллу на узбережжії італійського курорту Форте-дей-Мармі, яка не згадується у його декларації.

Це містечко уподобали російські багатії — тут відпочивають олігархи Роман Абрамович, Олег Дерипаска та члени родини покійного президента РФ Бориса Єльцина.

Владімір Х італійцям «допомагає», і Зе копіює поведінку старшого товариша. Піар, нічого іншого, імхо.

До речі, на тему Зе-вілли.

«Приватбанк» висунув нові вимоги на суму $5,439 млрд. до Коломойського і Ко, додавши до них колишнього члена правління «Приватбанку» і компаній PrimeCap Limited та DuxtonLimited.

Кіпр – це перший і головний пункт виведення коштів з рахунків «Привату» через серію підставних фірм і фірмочок. Саме звідси розтяглися ланцюжки вкладення коштів у Великобританію, Італію та США.

Напряму отримати інформацію з кіпрських офшорів «Привату» було б практично неможливо. Тому був обраний шлях «від зворотного». Розслідування і суди у Великобританії та США дозволили отримати інформацію і головне – юридичні підстави для кіпрської юстиції на доступ до цього центру основних транзакцій. Саме це дозволить визначити всі підставні фірми, які використовуються шахраями, та всі шляхи розподілу коштів з цих рахунків.

І найголовніше – формально саме тут буде остаточно поставлена крапка у питанні участі чи неучасті фірм, які безпосередньо належать Зеленському та його найближчому оточенню в незаконному (доведено в Лондоні) виведенні коштів з «Приватбанку» з метою наступного їхнього розміщення у Великобританії та придбання власності на території США, Італії та інших країн.

Атож, ми дізнаємося про роль Aldorante Limited Cyprus, Film Heritage Lnc Belize. Green Family Ltd та інших у цих операціях, дізнаємося, звідки з'явилися кошти на рахунках італійської фірми San Tommaso SRL, яка придбала для Зеленського 15-кімнатний будинок в Форте-дей-Мармі, заплативши 3,8 млн євро.

Ситуація, яка складається для Зеленського та його подільників, виглядає неприємною. Мова вже йде не про владу. Мова йде про фізичне виживання. Єдиним способом для них зберегти життя і свободу є утримання влади над країною, що гарантує відносну недоторканість і свободу. І в боротьбі за цю владу вони, не задумуючись, пожертвують і країною, і життями її громадян.

І виходу іншого немає.

Або ми їх, або вони нас усіх, разом з країною…

Зеленський на зустрічі з подільниками: «все, що у мене є – це моя репутація чесної і порядної людини».

 Так ти до Оману за чужий рахунок літав перевіряти її в банківській комірці Bank Dhofar?

Автор : Вадим Демиденко
Читайте також:
Чи варто взагалі забороняти традиційну символіку прикриваючись «боротьбою з нацизмом»?
30 травня, 09:17
Масова зрада є чорною плямою на репутації спецслужби.
21 травня, 13:56
Чому мовчать ягнята зі служб, у яких обов’язок боротися з систематичними розкраданнями державного та місцевих бюджетів?
18 травня, 21:16