ДАБІ — корупційний кліщ на тілі України

ЕКОНОМІКА
16.09.2021, 09:12
ДАБІ — корупційний кліщ на тілі України

Державна архітектурно-будівельна інспекція є настільки всесильним органом, що його не здатні приборкати ні уряд, ані антикорупціонери.

Таку думку на своїй публічній сторінці у Facebook висловив ексміністр фінансів і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Уманський.

За його словами, ДАБІ замість контролю за дотриманням усіх будівельних норм, державних стандартів і видання дозвільно-реєстраційних документів забудовникам, фактично, плодить корупцію.

«Чим же насправді займаються співробітники вказаної інституції? А відомо чим: поборами з забудовників і зниженням безпеки будівництва. У ДАБІ робили та роблять усе, щоби "загнати" їх до приватних інспекторів, які за гроші допомагали б замовнику безпроблемно "пройти" державну перевірку. Тому, цілком зрозуміло, що за хабар схвалення може отримати будь-яка новобудова, навіть із грубими порушеннями будівельних норм. "Зелений уряд" провів реформу, призупинив всі інспекції в країні на 3 місяці, і розділив ДАБІ на 3 окремі структури, але корупцію всередині цього органу так ніхто  не поборов», — стверджує Ігор Уманський.

Ексміністр переконує, на прикладі ДАБІ можна яскраво побачити: Зе-реформи – це пил в очі виборцям, який своєю сумбурною діяльністю підіймають горе-реформатори.

«Але мушу попередити владу, незабаром будь-який пил осідає, а ситуація в кращому випадку залишається такою ж, якщо не гіршою. Тому що в основі "реформ" цієї влади — хаос, непослідовність і тотальна некомпетентність», — підсумував Ігор Уманський.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Полтавській області попри зміну підрядників у сфері будівництва лишилися старі схеми.

Читайте також:
"Найкращий програмний реєстратор розрахункових операцій", запроваджений Данилом Гетманцевим і Дмитром Дубілетом, відмовляється працювати.
06 січня, 10:15
Не вистачить ефірного часу, щоб розповісти, скільки нестиковок у цьому псевдорозстрілі
28.11.2021, 16:15
Він очевидний. Найбільше мене хвилює, як довго цей кінець триватиме і які будуть його наслідки.
24.11.2021, 13:39
Поки на фронті гинуть наші захисники, Зе-команда торгує життями: 1000 гривень кожному, хто пройшов повний курс щеплення.
18.11.2021, 11:44
Арсен Аваков дав чергове інтерв’ю... і відразу ж збрехав.
17.11.2021, 09:43
Незважаючи на передвиборчу обіцянку Зеленського скасувати заставу корупціонерам
16.11.2021, 08:58