Де мешкає найагресивніший народ на Землі?

СВІТ
28 серпня, 20:59
Де мешкає найагресивніший народ на Землі?
Фото: Facebook

На превеликий жаль, росіяни-московити не є лідерами у переліку найнебезпечніших людей у всьому світі.

Як вдалося з'ясувати, перевершили у дикості та варварстві наших східних сусідів представники племені мурсі.

Ця етнічна група мешкає на так званому Африканському розі у межах сучасної Ефіопії та наводить жах на довколишні поселення інших тубільців.

Усі чоловіки племені мурсі завжди носять при собі автомати Калашнікова із кількома "магазинами", які їм нелегально передають через еритрейський кордон.

До того ж маючи своєрідні релігійні вірування, вони починають випивати власно вироблені алкогольні напої від самого ранку, і ближче до обіду стають неконтрольованими.

Де мешкає найагресивніший народ на Землі?_1

Ті бійці-мурсі, яким не дісталася вогнепальна зброя, носять із собою дерев'яні палиці, навершя яких "оздоблені" різними гостряками – від гвіздків до лез кишенькових ножів.

За допомогою цих саморобних і дуже небезпечних ціпків чоловіки (вже від 13 років – прим. ред.) доводять своє лідерство: той, хто на нього претендує, має забити до півсмерті своїх конкурентів.

А що ж жінки, спитаєтеся ви?!

Всі жінки з племені мурсі зайняті виключно хатніми справами й не виходять з осель без дозволу батька, чоловіка або старшого сина.

Проте навіть тоді, коли жінці дозволили вийти у люди, вона має бути спотворена до невпізнаваності завдяки хитромудрим головним уборам складної конструкції, виготовлених із гілок, болотяних молюсків, висохлих плодів, мертвих комах, чиїхось хвостів.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", бойовики незаконних збройних формувань убивають десятки людей і викрадають дітей у регіоні Сахель.

Де мешкає найагресивніший народ на Землі?_3
Читайте також:
Життя
Глобальні зміни клімату за минулі 100 000 років можуть бути наслідком зсувів земної кори. А відтак і відповідних рухів географічних полюсів.
04 грудня, 19:32
Життя
Пил із поверхні Червоної планети прямо впливає на забарвлення сходу і заходу Сонця. Науковців досі спантеличує цей феномен.
08 листопада, 06:59
Історія
На березі однієї з приток річки Амазонка науковці натрапили на унікальну знахідку. Йдеться про наскельні малюнки доколумбової доби.
26 жовтня, 06:21
Життя
Виявилося, дурість сама по собі набагато небезпечніша, ніж ми звикли про неї думати... На цьому наполягає відомий італійський науковець!
17 жовтня, 13:31
Світ
За минулі десятиліття у різних частинах світу було виявлено кілька «спірних» рукописів. Академічна наука намагається їх свідомо уникати.
15 жовтня, 16:07
Світ
Найвища верхівка Альпійського хребта і всієї Західної Європи стала нижчою. Станом на сьогодні висота гори Монблан становить 4805,59 метра.
06 жовтня, 15:59