Диканське кубло: на Полтавщині нарешті розслідують екозлочин

ПОЛТАВА
30 січня, 07:12
Диканське кубло: на Полтавщині нарешті розслідують екозлочин

Не минуло й року, як поліція з прокуратурою показали ознаки життя. Залишилося дочекатися, коли винні за злочин постануть перед судом.

Наші поважні пани депутати заметушились після відкриття кримінальної справи по факту забруднення каналізаційними нечистотами лісу, балкової системи річки Говтви. Хочеться подякувати від себе особисто і від громади Диканському відділу поліції та Міжрайонній Диканській прокуратурі за розпочате провадження щодо екологічного злочину.

Тепер важливо притягти до відповідальності по бездіяльності та недбалості відповідальних керівників. У тому числі директора комунгоспу пана-депутата від заборонної проросійської партії ОПЗЖ Володимира Звягольського.

Окремо хочеться запитати, і ми ще запитаємо, пана депутата В. Лозу, якого громада не обирала секретарем і була проти його призначення депутатами на цю посаду. Так, я особисто і громада звертається до Вас, пане В. Лоза, із запитаннями:

  • Коли Ви повернете у казну громади виділені депутатами для Вас кошти на загальну суму 98 тисяч гривень, 50 тисяч гривень у вигляді компенсації за якусь підпалену хату і премію у 48 тисяч гривень?
  • Поясніть, за які заслуги Ви її одержали від депутатів-крадіїв під час кровопролитної війни, коли кожна гривня зекономлена в громаді повинна йти на оборону України, а депутати преміюють Вас, виписуючи та спустошуючи казну громади?
  • Поясніть громаді, чого мовчить знаменитий Ваш кореспондент чи журналіст, відомий як «Влад Влад», зі своєю командою, що перевіряє підприємства, організації, депутатів і нібито виявляє недоліки та корупцію, де він подівся з інформаційного поля, чого наша газета «Трудова слава» не опублікує Ваші заслуги, зроблені за минулий 2023 рік для Диканської громади?

А я вам, шановна громадо та читачі, поясню за які заслуги депутати преміювали й компенсували свою депутатську маріонетку пана-крадія і за сумісництвом депутата В. Лозу. Це на знак подяки, що пан-секретар ради підписував всі депутатські забаганки за 2023 рік.

Отже, два рази С.О. Давиденка незаконно знімали з посади голови висунувши йому не довіру, В. Лоза підставляв і підписував всі судові справи направляючи їх в суди. Незаконно і без ніяких підстав були зняті з посад у селищній раді кілька працівників — 2 жінки із малолітніми дітками, головні спеціалісти селищної ради.

У зв'язку з цим наша селищна рада на судові витрати зазнала збитків державних коштів, а це є розкрадання, бо у судах не доказано, що депутати селищної ради, які судилися із вище вказаними керівниками, виграли судові процеси. Хто буде повертати витрачені у 2023 році В. Лозою кошти у казну Диканської громади, наразі невідомо.

Окремо слід зауважити, як торік наші пани-депутати спеціально розформували юридичний відділ селищної ради, щоби звільнити юристів, які працювали за Давиденка, тим самим вигнавши на вулицю працівника з малолітньою дитиною. Замість неї депутат М.В. Пастернак (до слова, голова земельної комісії при селищній раді) ставить працювати туди свого сина юристом.

І знову юридичний відділ запрацював так, як ще доти не працював. Депутати ж селищної ради наймають юридичну компанію, щоби вона правильно вела всі судові справи вище вказаних керівників і спеціалістів, які були не законно звільнені.

При цьому селищна рада понесла витрати на оплату юридичної компанії у сумі до 200 тисяч гривень та ще й зарплату платила селищна рада своїм двом юристам. У 2023 році депутати політичні крадії Диканської громади витратили із казни селищної ради до 1 мільйона гривень.

А як ви гадаєте, на що саме? А я скажу: на судові процеси, компенсації працівникам селищної ради, які судилися і судяться по цей час із депутатами селищної ради!

Хотілося б звернути увагу на корупційну схему депутатів В.П. Нетудихати, який ставить свого друга і колегу В.П. Звягольського на посаду директора комунгоспу. На знак поваги до приятеля, Звягольський розширює штат спеціалістів у комунгоспі, бере на роботу головними спеціалістами трьох бухгалтерів і спеціаліста 4 керівників із розформованого лісового господарства.

І знову стартують витрати на утримання 4 керівників. Так, а хто буде відповідати під час війни за розбазарювання державних коштів депутатами громади?

Вже розпочався 2024 рік, а Диканські депутати знову по вуха у судових справах щодо пенсіонерів, бо ще не «понаїдалися» приватних і комерційних земельних ділянок досхочу. Оскільки у цих політичних крадіїв на війні, що не день, то грошове свято.

Селищна рада на мою земельну ділянку виготовила і надіслала мені на підпис новий договір оренди біля водосховища площею 0,46 сотки на суму 246 тисяч гривень за рік, щоб я платив таку суму із моєї пенсії у 3000 гривень. Звісно, що я договір не підписав, бо не  веду на своїй земельній ділянці комерційну діяльність, а тільки господарську, і де мені взяти такі кошти, депутатам байдуже.

Селищна рада скерувала позов до господарського суду Полтави про розривання договору оренди, також селищна рада повторно відновила кримінальну справу проти мене, а з технічного паспорта на незавершене будівництво моєї земельної ділянки. Себто, депутати роблять це, щоби швидше забрати собі мою земельну ділянку.

Від селищної ради стоять такі рейдери, як В. Звягольський, М.Пастернак, В. Нетудихата, О. Семко, С. Шкреба. Тому ставиться запитання оцій депутатській гидоті: чому ви, депутати громади по пенсіонеру Безносу повідкривали судові справи у 2023 році й у цьому році, а на рахунок фірми «Ісіда Д» мовчите; вочевидь, дахуєте цей бізнес своїм депутатським корпусом від 2013-го і по теперішній день?

За всі ці роки ні на одній сесії не підняли клопотання і не розпочали кримінальні провадження щодо незаконного установлення насосних станцій, забору води із водосховища, що причиняє змив родючого ґрунту у водосховище, замулення і потрапляння у воду гербіцидів, нітратів, що призводить до мору риби тоннами. А ще ж є низка інших правопорушень і злочинів, по які згадаємо згодом.

Вказана приватна фірма, причетна до перерахованого екоциду, по цей час не покарана, а збитки державі та Диканській громаді завдала на мільйони! І як ви думаєте, що ж пан Лоза із депутатами такого зробив, що його усунули, про що мовчить преса і не розпочате ні одне кримінальне провадження, як і по Давиденку?

А я вам відповім: це, шановна Диканська громадо, називається цирк на крові людської, то преміюють то знімають. Прості люди воюють за Україну захищаючи оцю довбану злочинну гидоту, що поприходила до влади, щоби набити собі кишені та відібрати у громадян земельних ділянок не думаючи про земляків.

Депутати заховалися від війни за свої мандати та поприховували своїх рідних із поплічниками у селищній раді. Ще один рік минув, але депутатами нічого конкретного не було зроблено, крім незаконно звільнених керівників селищної ради, судових витрат і розбазарювання державних коштів, наших із вами податків.

Автор : Віктор Безнос
Читайте також:
Політика
Хто заробляє на виконанні фортифікаційних робіт в Запорізькій області?
вчора, 11:31
Політика
Українські перевізники опублікували спільну заяву щодо спроб вплинути на функціонування системи є-Черга.
вчора, 09:13
Кримінал
Аудиторська компанія AC Crowe Ukraine зафіксувала відтік активів на суму понад 1 мільярд 342 мільйони 900 тисяч гривень.
19 квітня, 09:28
Політика
Історія з поверненням на посади через суд митників-корупціонерів вже перетворюється на анекдот.
18 квітня, 10:37
Кримінал
Термін попереднього запобіжного заходу уже закінчився, а нові зобов’язання на нього не наклали.
17 квітня, 17:25
Політика
Після зміни керівництва у вітчизняному Міністерстві оборони було виявлено діри у бюджеті. Казнокради готували країну до здачі РФ.
16 квітня, 20:38