До окупованого Криму завезли щойно мобілізованих якутів, бурятів і тувинців

ВІЙНА
03.11.2023, 18:23
До окупованого Криму завезли щойно мобілізованих якутів, бурятів і тувинців

Кремль здійснює подвійний геноцид. З одного боку, руками поневолених народів убиває українців, а з іншого — утилізує корінні етноси рф.

Показовим свідченням є прибуття чергової партії новомобілізованих солдатів із Далекого Сходу та Сибіру до тимчасово окупованого Джанкою. Кадри з місця події виклали українські партизани руху «Атеш».

Зазначається, що командування російського окупаційно-терористичного контингенту насичує Кримський півострів нещодавно набраним «гарматним м'ясом». Більшість із мобілізованих — чоловіки середнього віку, старше 45 років.

Підпільники з руху «Атеш» повідомляють, що найбільше новоприбулих потягами у Джанкої саме уродженців Туви, Саха-Якутії, Бурятії, а також Хакасії. Після бойового злагодження та короткого вишколу всіх їх автобусами везуть у Мелітополь і Бердянськ.

«Спеціальний транспорт забирає представників цих нацменшин, відвозячи у військове містечко біля аеродрому. Територія вокзалу оточена, щоби ніхто з тих, хто прибув, не втік. За цим спостерігає військова поліція. Цивільним прохід на вокзал заборонено», — заявили українські партизани.

Терористичному російському режиму завжди мало чужої крові, бо і власне впокорене населення мусить існувати у страху. Саме тому банда воєнних злочинців, осілих у бункерах московського Кремля, вирішила відновити масове використання корінних народів.

До окупованого Криму завезли щойно мобілізованих якутів, бурятів і тувинців_1
До окупованого Криму завезли щойно мобілізованих якутів, бурятів і тувинців_3
До окупованого Криму завезли щойно мобілізованих якутів, бурятів і тувинців_5
вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36
Полтава
Влітку 1905 року у Полтаві створено приватний освітній заклад 1 розряду. Якісною освітою дівчат стала опікуватися Наталя Старицька.
17 січня, 08:20
Опінії
84 роки тому у прикордонній парохії Суомуссалмі сталася велична битва. Дарма, що серед окупантів були уродженці підсовєцької України.
07 січня, 19:53
Війна
Наші захисники виборюють найголовніше для українського народу — звільнення від загарбників та переможне відновлення миру. Їм не до свят.
04 січня, 12:27
Життя
Підприємці та науковці маленької острівної азійської держави об'єдналися заради спільної мети. Вона полягає у дослідженні світового океану.
03 січня, 14:45