Дочекалися, «СВО» розгортається всередині РФ

Опінії
02.09.2023, 16:58
Дочекалися, «СВО» розгортається всередині РФ
Фото: Facebook

Як і очікувалося українськими аналітиками, Росія de facto вже ступила на шлях процесу внутрішніх "спецоперацій". Буде бадьоро!..

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Майже щодня ми читаємо, що щось десь палає не лише у прикордонних областях Росії, а й у Підмосков'ї. Це, щоби ви добре знали, – "нова нормальність" у вигляді серій "СВО" всередині самої РФ.

От, скажімо, днями у Люберцях після атаки безпілотника горить цех із виробництва електроніки для ракет. Ну, а дрони над Московщиною – це вже норма, звична реальність.

І це все – лише початок.

На Росії так довго й гучно говорили про спецоперацію. Ну, так вони її отримають: і ззовні, і що найцікавіше – зсередини.

Ззовні – ну, це ж їхня термінологія про "СВО". Гаразд, нехай тепер пояснюють, що це за така у них "спецоперація", яка обернулася війною на території самої РФ.

Тут, думаю, буде багато цікавого. З огляду на попередні заяви про те, що росіяни можуть влаштувати якийсь двіж у тому ж Курську, і потім звинуватити у всьому Україну, то буде цікаво.

У нас на цей випадок є симетрична відповідь: «Нас там нєт!». Крім того, є російські добровольчі батальйони.

Але найцікавіше буде відбуватися всередині серед еліт, щось на кшталт стрічки "10 негренят". Лише без потаємного арбітра, а прямо навпаки – із початком поступової його втрати в особі Владіміра Путіна (а іншого там нема), коли різні групи почнуть один за одним самі ж прибирати "системні фігури".

Прецедент Прігожина у цьому сенсі – показовий. Рамзан Кадиров недарма вирішив публічно підкреслити свою любов та лояльність Путіну, заявивши днями, що «готовий померти за нього, є його солдатом, належить Росії й буде виконувати будь-які накази Путіна, навіть якщо результатом стане його смерть».

Мабуть, щось-таки тривожить Кадирова після смерті Прігожина, раз він не про свого коня говорить (маю на увазі умовно, а не буквально), а про відданість Путіну. Станом на зараз у Кадирова, ніби, все норм, родич його навіть відхопив собі актив "Данона".

Проте хто його зна, як далі піде, бо фактчино, Росія вже ступила на шлях процесу внутрішніх "СВО". Буде бадьоро!

А якщо до елітних розборок додадуться ще й дії нового пролетаріату з мігрантів-азіатів, яким уже давно належить уся сфера послуг у великих містах, то далі все піде за Карлом Марксом. З тією лише різницею, що не Швондери завітають до професорів Преображенського, а умовні Джамшути – на Рубльовку.

Та й революція кур'єрів "Яндекса" може бути не за горами. Свого часу у Кремлі дуже любили говорити про "новую нормальность", розуміючи під цим такий собі неофіційний пакт із Заходом по "зливу" України та відновлення співпраці з Росією у стилі "business as usual".

Ну, що ж, "нова нормальність" таки з'явилася, але вона точно йде не за планом Кремля. "Нова нормальність" для РФ – це в перспективі серія багаточисленних "СВО" всередині Росії, все до цього йде; ну, і норм.

Читайте також:
Опінії
Україна знову зазнала масованого удару. Прильоти по всій території країни. Руйнування, жертви, у Харкові сильні пожежі. Хто це бачив?
11 квітня, 10:33
Світ
Офіційні делегації Палестинської та Ізраїльської держав приїхали у Доху. Тут розпочинаються перемовини сторін щодо припинення вогню.
18 березня, 12:34
Опінії
Активізація бойових дій уздовж всієї лінії зіткнення, в тому числі і на кордоні з Республікою Білорусь — не за горами.
28 лютого, 18:29
Опінії
Ваше місце на командних пунктах бригад, яким ставлять завдання в Авдіївці.
15 лютого, 16:45
Позиція
Зеленський під час війни обезголовив армію.
12 лютого, 15:05
Опінії
Прямим наслідком відставки Дугласа Макартура стала фактична поразка США в Корейській війні.
03 лютого, 12:10