Фармакологічним корпораціям вигідні смерті від COVID-19, – Amnesty International

СВІТ
25 вересня, 16:45
Фармакологічним корпораціям вигідні смерті від COVID-19, – Amnesty International
Фото: 24 канал

"AstraZeneca", "BioNTech", "Moderna", "Novavax" і "Pfizer" розпалюють безпрецедентну кризу у галузі прав людини.

Таку інформацію у прямому етері вітчизняного "24 Каналу" озвучила директор представництва "Amnesty International" в Україні Оксана Покальчук.

За її словами, міжнародна правозахисна організація має переконливі докази того, що вказані фармгіганти відмовилися брати участь у збільшенні глобальних постачань вакцин, спричиняючи високу смертність серед жителів Землі.

«Усі ці компанії категорично проти того, щоби відмовитися від інтелектуальної власності на свої розроблені вакцини та поділитися технологіями виробництв. Не є пріоритетом для них і постачання вакцин у бідні країни. Лише вдумайтеся, про що мовиться у статистиці. У ​​країнах із низьким рівнем доходу повністю вакциновані менш як 1% людей проти 55% вакцинованих – у багатих країнах», – стверджує Оксана Покальчук.

Директор представництва "Amnesty International" в Україні наголошує, відверта бездіяльність "BioNTech", "Moderna" і "Pfizer" завдала шкоди правам мільярдів людей, які досі не змогли побороти коронавірусну хворобу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Кабінет міністрів на чолі з Денисом Шмигалем розпорядився примусово вакцинувати українців.

вибір редакції
Читайте також:
При цьому найвищий рівень госпіталізації — у Донецькій (64,16%), Запорізькій (62,71%) та Одеській (61,23%) областях.
15 жовтня, 10:25
Українцям приготуватися до мавпувань нашими можновладцями аналогічного, а може і гіршого сценарію.
13 жовтня, 12:18
Школи Пирятинської об'єднаної громади переходять на дистанційну форму навчання у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації.
12 жовтня, 08:08
З наступного понеділка, 18 жовтня, всіх учнів середніх загальноосвітніх шкіл Харкова й області дочасно відправлять на осінні канікули.
11 жовтня, 12:56
Зростання кількості інфікованих COVID-19 серед військовослужбовців російської армії в окупованому Криму б'є всі антирекорди.
11 жовтня, 07:51
Загальний приріст захворюваності в Україні тільки за останній тиждень +47%. Водночас упродовж 1-7 жовтня від COVID-19 померло 1343 українці.
09 жовтня, 09:48