Як барани на закланні: Кабмін розпорядився примусово вакцинувати українців

ПОЛІТИКА
23 вересня, 11:25
Очільник МОЗ України Віктор Ляшко
Очільник МОЗ України Віктор Ляшко

На щастя, урядовці планують поки що щепити деякі категорії населення України, котрі, на їхню думку, перебувають у зоні ризику.

Денис Шмигаль і Віктор Ляшко готуються силоміць вакцинувати чиновників, медиків і освітян проти коронавірусу, наразі Кабінет міністрів розробляє відповідну законодавчу процедуру.

Про це у прямому етері "24 Каналу" заявив вітчизняний лікар-імунолог Борис Донськой, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, примус – не найкращий варіант стимулювання серед українців добровільного щеплення, адже може викликати доволі негативну реакцію громадян.

«Особисто я все-таки радив би урядовцям заохочувати населення колотися антикоронавірусною вакциною додатковими виплатами, якимись пільгами. На мою думку, українців краще позитивно стимулювати, ніж забороняти. Бо ми знаємо, чим може закінчитися така примусова кампанія з вакцинації. Вже зараз ринок підроблених COVID-сертифікатів стартував і я боюся, що такі примусові, жорсткі заходи вплинуть на зростання чорного ринку сертифікації», – зазначив фаховий медик.

Окрім того, Борис Донськой додає, що уряд України доволі пізно спохватився таким чином щеплювати населення, оскільки у попередні місяці не було проведено відповідної якісної пропагандистської кампанії з заохочення вакцинації, особливо серед груп ризику.

«Скажімо, можна було хоча б преміювати пенсіонерів, закликаючи їх щеплюватися. Тоді б решта населення побачила певну вигоду для себе від вакцинації й добровільно укололася без будь-якого примусу», – підсумував вітчизняний лікар-імунолог.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Швейцарії громадяни виступили проти медичного апартеїду.

Читайте також:
Реальність або смерть — невідворотна дихотомія сучасної України. Тому, або ми подорослішаємо, або нас знищать.
26 серпня, 08:42
Ніхто з сучасних вітчизняних політиків не здатен підняти на повстання народні маси лише одним своїм авторитетом.
23 липня, 08:48
Тоді, коли політик може і мусить промовчати, громадський активіст чи тим паче журналіст мусить говорити правду у повен голос.
22 червня, 10:26
“Країни, які були суверенними до силового захоплення Кремлем, повернулися на свої природні траєкторії історичного розвитку”.
15:00
Лише 300 мільйонів доларів для ініціативи щодо сприяння безпеці України
10:47
Українці Долатимуть Опір ворогів, як зовнішніх, так і “внутрішніх”
вчора, 22:45