Фейсбук цензуруватиме будь-які дописи, які заперечують Холокост

СВІТ
13.10.2020, 18:25
Фейсбук цензуруватиме будь-які дописи, які заперечують Холокост
Фото: prnewsonline.com

Подібну принциповість власники Фейсбуку не застосовуватимуть до питань геноциду інших націй.

Адміністратори соціальної мережі Facebook видалятимуть «будь-який контент» про заперечення Голокосту і перекручені факти про нього, йдеться в офіційній заяві, передає Радіо Свобода.

Компанія ухвалила рішення, виходячи з «документально підтвердженого зростання антисемітизму в усьому світі», а також через «тривожний рівень необізнаності про Голокост, особливо серед молоді».

Компанія Facebook посилається на опитування, чверть учасників якого визнали Голокост міфом або перебільшенням. Опитування, як уточнює соцмережа, проводили серед жителів США у віці 18–39 років.

Крім того, з кінця 2020 року користувачів, які шукатимуть у фейсбуці «терміни, пов’язані з Голокостом або його запереченням», платформа перенаправить «на достовірну інформацію».

Засновник Facebook Марк Цукерберґ на своїй сторінці розповів, що, з одного боку, він підтримує свободу слова, з іншого – усвідомлює «шкоду, яку завдають запереченням або спотворенням фактів про Голокост».

«За нинішнього стану справ у світі я вважаю, що ми дотрималися правильного балансу», – написав Цукерберґ.

Відзначимо, що власники однієї з найбільших соціальних мереж у світі подібну принциповість не застосовують до питань геноциду інших націй.

Зокрема, за заперечення геноциду українців в сталінські часи контент не видаляють. Як і за заперечення сталінських злочинів стосовно інших народів.

Відзначимо також, що Останній Бастіон неодноразово стикався з випадками цензури з боку Фейсбука через відстоювання принципової позиції, зокрема і стосовно правдивості подій минулого.

Читайте також:
Після того, як влада Зеленського буде змита змінами і вони підуть на смітник історії, то нам доведеться все відновлювати.
05 травня, 11:36
Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%
04 травня, 18:05
216 американських конґресменів із лав Демократичної партії США ухвалили закон про перетворення столиці країни на новий штат.
23 квітня, 13:03
Тисну руку, обнімаю !
21 квітня, 13:05
Митрополит УПЦ МП "Паша Мерседес" у локдаун з розмахом відсвяткував 60-річчя
21 квітня, 11:15