Гармаші 45 бригади ЗСУ – залізні люди солоної землі

ВІЙНА
11 січня, 22:01
Гармаші 45 бригади ЗСУ – залізні люди солоної землі

Фортеця Бахмут і сусідній Соледар не захоплені російським терористичним контингентом, ворог уперся рогом у нашу міцну оборону.

Відповідні знімки із зони ведення бойових дій на Донеччині оприлюднила пресслужба 45 Окремої артилерійської бригади Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, вітчизняні захисники не просто стримують навалу багатотисячної московитської орди на буремному Сході, але дають гідну вогневу відсіч зі столів західної зброї.

«Солона земля, залізні люди: за Україну час вбивати... Артилеристи 45 ОАБр на найгарячішому напрямку ефективно та ефектно достроково закінчує контракти російських найманців. Дякуємо побратимам із лав 10 ОГШБр за очі! Бахмут і Соледар під надійним захистом», – відзвітували гармаші з лав 45 ОАБр.

Водночас незламні українські фронтовики наголошують, війна – це не лише героїзм, але, що найважливіше, ще й важезна щогодинна і злагоджена робота всіх підрозділів Сил оборони.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нащадки лицарів Зимового походу з 28 бригади ЗСУ показали ювелірну роботу по скупченню російських окупантів.

Гармаші 45 бригади ЗСУ – залізні люди солоної землі_1
Гармаші 45 бригади ЗСУ – залізні люди солоної землі_3
Гармаші 45 бригади ЗСУ – залізні люди солоної землі_5
Гармаші 45 бригади ЗСУ – залізні люди солоної землі_7
Гармаші 45 бригади ЗСУ – залізні люди солоної землі_9
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Скривавлений, але незламний український Донбас стримує ворога. Бидляча голота із РФ тоне у власній жовчі, смороді та гної під Бахмутом.
23 березня, 16:09
Війна
На знімках можна побачити руйнування важливого мосту та споруд.
10 березня, 17:05
Війна
Багатомісячний спротив захисників із Сил оборони України у фортеці Бахмут вимотав російських окупантів, але місто слід залишити.
06 березня, 19:15
Опінії
Згідно наданої інформації від Deep State, то там відбуваються дуже тяжкі бої
28 лютого, 11:05
Війна
Журналісти BBC побували в гарячій точці
13 лютого, 10:15
Війна
Ветерани-азовці, які торік 24 лютого повернулися у стрій української армії, знову палять вогнем російську наволоч на Сході.
05 лютого, 19:26