Генерал-лейтенанту Кожем'якіну до душі гомодиктатура

ПОЛІТИКА
08.04.2023, 21:47
Генерал-лейтенанту Кожем'якіну до душі гомодиктатура

Парламентський комітет із питань молоді та спорту вирішив, що одностатеві шлюби – це добре, тому законопроєкт під №9103 рекомендують.

Такі відомості із Печерських пагорбів столиці оприлюднив відомий вітчизняний філософ і громадський діяч Сергій Чаплигін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що вищезгаданий проєкт закону пропонує доповнити статтю Сімейного кодексу новим наступним абзацом, що явно суперечить природі людського шлюбу:

«Реєстровані партнери є сім'єю незалежно від того, чи проживають вони фактично разом та, чи ведуть спільно домашнє господарство».

Як стверджує пан Чаплигін, вказану норму підняттям рук "за" підтримали народні депутати Андрій Кожем'якін, Ольга Саладуха та Жан Беленюк.

«Та, якщо із Саладухою та Беленюком, як "Слугами народу" все зрозуміло – їм всеодно за що голосувати. То от до генерал-лейтенанта Кожем'якіна виникає питання. Чи то офіційна позиція його партії "Батьківщина", чи то суто його особисті уподобання?

Фактично з одного боку автори ініціативи пропонують наділити зареєстроване партнерство абсолютно всіма правами та привілеями сім'ї. Але водночас для такої "сім'ї" пропонують повністю переписати формат – проживання разом і спільне господарство тут є необов'язковими», – прокоментував ситуацію вітчизняний громадський діяч.

Насамкінець Сергій Чаплигін додає, що основною метою запропонованої нардепами-популістами переоцінки шлюбу є не прагнення до "рівних прав", а скасування шлюбу як суспільствоутворюючої одиниці, а родини як основи нації.

Очевидно, Кожем'якін із колегами-соросятами de facto та de jure відмивають грантові гроші колективного Заходу, поки наші захисники виборюють на фронті суверенітет, волю і цілісність України, але аж ніяк не появу гомодиктатури у тилу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вищезгаданий законопроєкт про "реєстроване партнерство" подала на розгляд Верховної Ради поборниця ЛҐБТ-ідеології Інна Совсун.

Читайте також:
Опінії
Можливо, українці зараз — це таке собі суспільство Пітер Пенів, які не хочуть дорослішати. Інакше кажучи, самовпевнена нація-напівфабрикат.
07 квітня, 09:37
Політика
Українці досі не навчилися керувати власними емоціями, а тим паче тримати себе у руках. Ворог це знає, використовуючи на свою користь.
09 лютого, 20:12
Світ
Поки сектанти-неоєванґелісти у США проповідують сіонізм, здоровий глузд бере гору. Цьому сприяють докази геноциду палестинців у Ґазі.
27.12.2023, 12:45
Політика
І поки критична кількість громадян не набуде повноти бачення проблем, ми будемо програвати битву за битвою. Така нині дійсність...
19.11.2023, 12:06
Війна
Зашкарубле українське суспільство не розуміє потреб мінливого фронту. Влада ж відмовляється відірватися від корита, бо війна все спише.
15.10.2023, 15:00
Війна
В українському суспільстві досі панує совєцьке тлумачення війни, перемогу в якій здобувають «гарматним м'ясом». Але це відверта помилка!
22.09.2023, 20:45