Гнучкий комуно-капіталізм як «рятівне коло» для КНР

ЕКОНОМІКА
04 лютого, 13:00
Гнучкий комуно-капіталізм як «рятівне коло» для КНР

Біда вітчизняних політиків у тому, що уявлення про Китай засновані на заявах профанів, а не аналізі робіт істинного марксиста товариша Сі.

Останнім часом генеральний секретар КНР став регулярно публікувати фундаментальні статті власного авторства. Зі слів самого Сі Цзіньпіна, вони покликані дати «безцінне розуміння його бачення майбутнього людства та роль Китаю у новому світі».

Пріоритетами визначено реформування економіки Піднебесної з урахуванням мінливої геополітичної дійсності. Товариш Сі врахував досвід, а головне наслідки, повномасштабної агресії проти сусіда на прикладі російсько-української війни.

Гроші та активи у цілому, стверджує китайський комуністичний диктатор, мають не менш важливе значення, ніж військова техніка, а то й основне. Відтак «створення потужної фінансової системи є стратегічним завданням Компартії Китаю та неминучою вимогою для побудови сильної сучасної соціалістичної країни», — додає Сі Цзіньпін.

Також генсек не оминув своєю увагою санкції. На його думку, той тиск, із яким зіткнулася ресурсна федерація московії після 24 лютого 2022 року, доводить — «фінансово-економічний і технологічний вплив значно більший за безпосередні бойові дії, бо є гнучким інструментом у гібридному конфлікті».

У зв'язку з вищевикладеним, товариш Сі має намір синтезувати класичний марксизм і розвинений капіталізм на китайському ґрунті, куди будуть запрошені здібні західні фахівці та інтелектуали. Диктатор спільно з Компартією оголосив про «прискорене нарощування нових продуктивних сил».

«Наша найближча мета — звільнитися від традиційного й уже застарілого способу економічного зростання, але перейти на такий шлях розвитку і продуктивності, який відрізняється високими технологіями, високою ефективністю та якістю. Ми заохочуватимемо держпідтримкою тих, хто ставить на чільне місце не прибуток, а підвищення міжнародної конкурентоспроможності своєї компанії. Ефективність такої політики вже можна побачити на прикладі китайських електромобілів», — заявив Сі Цзіньпін.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що комуністичний Китай запропонував Європі авантюрний план. У Пекіні хочуть «зміцнення співпраці для побудови загальновигідної та інклюзивної світової економіки».

Читайте також:
Політика
Азійська війсь зла кидає нові виклики людству. Прогнилі із середини корумповані демократії заслабкі для відсічі колективному агресору.
01 листопада, 19:23
Світ
Північноатлантичний альянс не готовий до відбиття російської агресії. Західним союзникам бракує згуртованості та єдиного погляду на Кремль.
13 вересня, 14:58
Опінії
Російсько-українська війна — війна перехідної доби. На цьому наголошено у стінах Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень.
30 липня, 13:45
Світ
Рішучих кроків із протидії потугам Пекіна та Москви за Північним полярним колом Вашинґтон не вживатиме; а чому? — Бо боїться!
26 липня, 08:28
Опінії
Однією із больових точок ресурсної федерації московії є наявність понад 100 корінних поневолених народів. У разі їхнього бунту режим упаде.
23 липня, 20:33
Війна
Свою ціль ворог проголосив давно: цілковита ліквідація української ідентичності. Так у Москві бачать власну перемогу над нами, а що ж ми?
23 травня, 07:11