Голова Республіки Саха: «Українці заважають гасити пожежі в Якутії»

СВІТ
24 липня, 15:00
Голова Республіки Саха: «Українці заважають гасити пожежі в Якутії»
Фото: Google

У всіх своїх негараздах російські чиновники, політичні діячі та пропаґандисти завжди знайдуть винного — українця.

Про це може свідчити нещодавня заява голови Республіки Саха (Якутії) Айсена Ніколаєва, який поскаржився в етері радіо "Вести FM" на діяльність українських інтернет-користувачів.

За словами вказаного функціонера партії "Єдина Росія", паніку серед мешканців сибірських міст ширять "недруги з України" та "аґенти підступного Заходу".

«Я скажу як є: ситуація у нас складна. Наразі ми гасимо 66 пожеж на території майже півмільйона гектарів. За останню добу вдалося вже загасити 9 пожеж на території 94 тисячі гектарів. Причиною всіх цих негараздів є сухі грози без опадів і фактична відсутність техніки. Крім того, не варто забувати, що наші біди використовують вороги. Так, з українських IP-адрес розповсюджуються заклики до повалення конституційного державного устрою. Волати в інтернеті "Геть Путіна! Геть губернатора!" багато розуму не треба. Ці "диванні аналітики" намагаються з України розхитати ситуацію в Якутії, але ми це зупинимо», — зазначив Айсен Ніколаєв.

Голова Республіки Саха додав, що свідомі росіяни розуміють наслідки вказаних дій, а тому не підтримують гасла "українських провокаторів" виходити проти влади на протести.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями ДСНС України закликало громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах.

вибір редакції
Читайте також:
На Московії спрогнозували масове дезертирство і паніку у лавах Збройних Сил України у разі повномасштабного наступу держави-агресора.
12:04
У Сімферополі встановили дошку на честь агента Кремля Григорія Іоффе, відомого своєю українофобською позицією.
10 вересня, 08:18
Одіозний політик-українофоб Михайло Добкін закликав громадян якнайшвидше захистити все російське на Харківщині.
04 вересня, 18:56
Російський "Православний" Цирк під виглядом Церкви не припиняє свою відверту диверсійну та пропаґандистську діяльність в Україні.
04 вересня, 10:12
Одіозний ексрегіонал Михайло Добкін має намір повернути обов'язкове вивчення у школах Харківської громади мови окупанта.
27 серпня, 09:27
Напередодні масштабних маневрів у Білорусі підлеглі кремлівського "залізного щура" взялися лякати "ядерним попелом" цивілізований світ.
02 серпня, 11:15