Голова Республіки Саха: «Українці заважають гасити пожежі в Якутії»

СВІТ
24.07.2021, 15:00
Голова Республіки Саха: «Українці заважають гасити пожежі в Якутії»
Фото: Google

У всіх своїх негараздах російські чиновники, політичні діячі та пропаґандисти завжди знайдуть винного — українця.

Про це може свідчити нещодавня заява голови Республіки Саха (Якутії) Айсена Ніколаєва, який поскаржився в етері радіо "Вести FM" на діяльність українських інтернет-користувачів.

За словами вказаного функціонера партії "Єдина Росія", паніку серед мешканців сибірських міст ширять "недруги з України" та "аґенти підступного Заходу".

«Я скажу як є: ситуація у нас складна. Наразі ми гасимо 66 пожеж на території майже півмільйона гектарів. За останню добу вдалося вже загасити 9 пожеж на території 94 тисячі гектарів. Причиною всіх цих негараздів є сухі грози без опадів і фактична відсутність техніки. Крім того, не варто забувати, що наші біди використовують вороги. Так, з українських IP-адрес розповсюджуються заклики до повалення конституційного державного устрою. Волати в інтернеті "Геть Путіна! Геть губернатора!" багато розуму не треба. Ці "диванні аналітики" намагаються з України розхитати ситуацію в Якутії, але ми це зупинимо», — зазначив Айсен Ніколаєв.

Голова Республіки Саха додав, що свідомі росіяни розуміють наслідки вказаних дій, а тому не підтримують гасла "українських провокаторів" виходити проти влади на протести.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями ДСНС України закликало громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Чинний і багаторічний прем'єр-міністр Угорщини вірить, що перебуватиме при владі вічно, якщо зробить свою країну російським анклавом.
21 вересня, 07:18
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
10 серпня, 17:18
Світ
Роками путінський режим відряджав до окупованих Криму, Донецька і Луганська куплені за валюту іноземні ЗМІ, але з Фінляндії найбільше.
20 липня, 17:56
Політика
Створений на гроші українських платників податків державний телеканал підігрує країні-агресору цілодобовим російськомовним етером.
15 липня, 19:01
Опінії
Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.
10 липня, 19:27
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
29 червня, 14:30