Голова Республіки Саха: «Українці заважають гасити пожежі в Якутії»

СВІТ
24.07.2021, 15:00
Голова Республіки Саха: «Українці заважають гасити пожежі в Якутії»
Фото: Google

У всіх своїх негараздах російські чиновники, політичні діячі та пропаґандисти завжди знайдуть винного — українця.

Про це може свідчити нещодавня заява голови Республіки Саха (Якутії) Айсена Ніколаєва, який поскаржився в етері радіо "Вести FM" на діяльність українських інтернет-користувачів.

За словами вказаного функціонера партії "Єдина Росія", паніку серед мешканців сибірських міст ширять "недруги з України" та "аґенти підступного Заходу".

«Я скажу як є: ситуація у нас складна. Наразі ми гасимо 66 пожеж на території майже півмільйона гектарів. За останню добу вдалося вже загасити 9 пожеж на території 94 тисячі гектарів. Причиною всіх цих негараздів є сухі грози без опадів і фактична відсутність техніки. Крім того, не варто забувати, що наші біди використовують вороги. Так, з українських IP-адрес розповсюджуються заклики до повалення конституційного державного устрою. Волати в інтернеті "Геть Путіна! Геть губернатора!" багато розуму не треба. Ці "диванні аналітики" намагаються з України розхитати ситуацію в Якутії, але ми це зупинимо», — зазначив Айсен Ніколаєв.

Голова Республіки Саха додав, що свідомі росіяни розуміють наслідки вказаних дій, а тому не підтримують гасла "українських провокаторів" виходити проти влади на протести.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями ДСНС України закликало громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах.

Читайте також:
Опінії
Займіть своїх дітей діалогами про серйозні речі. І перестаньте самі подавати поганий приклад.
07 грудня, 15:33
Світ
Чи жертвуватиме КНР відносинами зі США заради дружби із РФ? Сі Цзіньпін сказав ствердно й упевнено: «Ні».
03 грудня, 16:46
Війна
Чому розрекламоване путіним озброєння не помічено на фронті?
09 листопада, 16:28
Політика
Російському олігарху та ексбранцю кремлівського режиму карателі із Луб'янки не чужі люди. Міхаіл Ходорковський проти люстрації чекістів.
25 жовтня, 15:49
Опінії
Цього ніколи не покажуть пропагандисти на російському телебаченні.
16 жовтня, 07:25
Війна
На шоу російської пропагандистки Ольги Скабєєвої заявили, що настав час для «попереджувального удару» з боку Московії.
08 жовтня, 08:45