Зе-влада програє́ війну з коронавірусом

27.10.2021, 11:54
Зе-влада програє́ війну з коронавірусом

У лікарнях Одеси, Чернігова, Херсона і Сум склалася доволі критична ситуація із киснем для коронавірусних хворих; його не вистачає.

Про це свідчать численні новинні сюжети місцевих телеканалів, оприлюднених на платформі YouTube, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Натомість чинний міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко переконує громадян, що «в Україні немає дефіциту кисню для пацієнтів із коронавірусом. Усі, хто потребує кисневої терапії, одержують її».

Водночас вказаний представник Зе-команди також встиг додати, що вітчизняний уряд нібито дослухався до прохань жителів деяких регіонів і вже розпочав закупку кисню у Польщі.

Фактично, "слуги неукраїнського народу" йдуть слідами своїх ідейних попередників із лав Партії регіонів, в яких на папері було все ідеально, а у житті – демографічна і соціально-економічна криза вкупі з пандемією та війною.

"Президент Голобородько" і його команда дилетантів має визнати, що провалила боротьбу з COVID-19, адже тільки за останні 2 доби від цього вірусу в Україні померло 1426 осіб.

Для уточнення: наведена кількість смертей майже утричі більша, аніж офіційно визнані втрати наших військ під час Іловайського оточення у серпні 2014 року!

Можна запитати у Банкової, а як відреагував на критичну ситуацію в українській системі охорони здоров'я Володимир Зеленський? Відповімо, що ніяк.

Адже на його офіційній сторінці Telegram по сьогодні застигли відеоролики про успіхи так званого "Великого будівництва"; у Twitter і Facebook – про повернення до України скіфського золота.

Так, події знакові, але виглядають не переконливо, оскільки є радше патріотичною ширмою "президента Голобородька", який усюди здобуває перемоги, крім війни з коронавірусом. 

Як і більшості свідомих українців нам спадає на думку, що Зеленський живе в уявній, вигаданій ним самим країні, де все назверх добре, але реальність далебі демонструє зворотні процеси.

Ймовірно, шоу-мену із "95-го кварталу", який випадково опинився у президентському кріслі, слід було б завершити як найшвидше цей його затягнутий із 2019 року перформанс, оскільки все, що він робить – тільки на гірше для України.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", українським медикам не слід чекати зростання зарплат за будь-якої влади популістів.

Читайте також:
Опінії
Народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк могла стати ґауляйтершею. Але в українських  захисників були свої плани...
24 січня, 19:45
Опінії
З кожною новою владою реформи у нас починаються і... зупиняються! Найбільше страждає галузь освіти, яку захопили ексрегіонали.
28.11.2022, 19:12
Опінії
Вітчизняна дипломатія – наша велика біда. Посади рядового помічника консула і до самого міністра часто-густо займають відверті дилетанти.
19.11.2022, 08:54
Політика
Після приходу до влади весною-влітку 2019 року відвертих профанів і популістів вітчизняна система оборони опинилась на межі існування.
09.11.2022, 20:27
Політика
Комуністичний Китай досі лишається найбільшим партнером України в Азії, хоча давно мав би перейти у розряд потенційних ворогів.
26.09.2022, 20:54
Опінії
Перерозподіл бюджетних видатків на користь оборони і скорочення решти витрат під час війни – неминуче і необхідне.
17.09.2022, 18:14