Зе-влада програє́ війну з коронавірусом

27.10.2021, 11:54
Зе-влада програє́ війну з коронавірусом

У лікарнях Одеси, Чернігова, Херсона і Сум склалася доволі критична ситуація із киснем для коронавірусних хворих; його не вистачає.

Про це свідчать численні новинні сюжети місцевих телеканалів, оприлюднених на платформі YouTube, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Натомість чинний міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко переконує громадян, що «в Україні немає дефіциту кисню для пацієнтів із коронавірусом. Усі, хто потребує кисневої терапії, одержують її».

Водночас вказаний представник Зе-команди також встиг додати, що вітчизняний уряд нібито дослухався до прохань жителів деяких регіонів і вже розпочав закупку кисню у Польщі.

Фактично, "слуги неукраїнського народу" йдуть слідами своїх ідейних попередників із лав Партії регіонів, в яких на папері було все ідеально, а у житті – демографічна і соціально-економічна криза вкупі з пандемією та війною.

"Президент Голобородько" і його команда дилетантів має визнати, що провалила боротьбу з COVID-19, адже тільки за останні 2 доби від цього вірусу в Україні померло 1426 осіб.

Для уточнення: наведена кількість смертей майже утричі більша, аніж офіційно визнані втрати наших військ під час Іловайського оточення у серпні 2014 року!

Можна запитати у Банкової, а як відреагував на критичну ситуацію в українській системі охорони здоров'я Володимир Зеленський? Відповімо, що ніяк.

Адже на його офіційній сторінці Telegram по сьогодні застигли відеоролики про успіхи так званого "Великого будівництва"; у Twitter і Facebook – про повернення до України скіфського золота.

Так, події знакові, але виглядають не переконливо, оскільки є радше патріотичною ширмою "президента Голобородька", який усюди здобуває перемоги, крім війни з коронавірусом. 

Як і більшості свідомих українців нам спадає на думку, що Зеленський живе в уявній, вигаданій ним самим країні, де все назверх добре, але реальність далебі демонструє зворотні процеси.

Ймовірно, шоу-мену із "95-го кварталу", який випадково опинився у президентському кріслі, слід було б завершити як найшвидше цей його затягнутий із 2019 року перформанс, оскільки все, що він робить – тільки на гірше для України.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", українським медикам не слід чекати зростання зарплат за будь-якої влади популістів.

Читайте також:
Політика
«Ми зробили невеликий крок вперед, аби зробити два гігантських назад», — так можна схарактеризувати початок роботи нового очільника МОН.
28 вересня, 17:12
Політика
Проєкт закону про Державний бюджет України не передбачає фінансування на геологію у 2024 році. Спеціальний фонд теж не передбачений.
22 вересня, 18:23
Політика
Висуванець вітчизняних соросят на посаді міністра освіти та науки разом із заступниками «забув» про екзамен. Урядовцю чхати на солов'їну.
21 вересня, 19:16
Політика
Верховна Рада звільнила Шуфрича, обвинуваченого у державній зраді, з посади голови Комітету із питань свободи слова. Є альтернатива.
20 вересня, 16:52
Політика
...А цей проєкт ми назвемо «колючий тариф». І не треба сміятися, тема серйозна та перспективна!
19 вересня, 16:41
Війна
За потреби ресурсна федерація московії може навіть китаїзуватися, аби виконати завдання, поставлене кремлівським бункерним дідом.
12 вересня, 16:00