Могилізація росіян на теренах Соледару йде по плану

Опінії
23 серпня, 08:18
Могилізація росіян на теренах Соледару йде по плану
Фото: Дмитро Савченко

(Суб'єктивно і без експертної амбіції про поточний стан справ на фронті у пекельній битві за нашу Донеччину).

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Степове татамі Донбасу не встигає охолонути від нових раундів протиборства. Втрата Лисичанського НПЗ – розширила поле маневру на користь противника.

Територія промислового об'єкта виявилася зручним плацдармом і закладкою рекурсивної пружини для подальших наступальних дій. З високою долею імовірності саме там супостат розташував свої командні пункти та використовує периметр у ролі етапно-розподільчого майданчика, куди підганяє техніку.

Сховища і підземні комунікаційні системи комбінату є своєрідною точкою опертя, яка відкриває для нього перспективу самоанського кидка на татамі. І про це нам не слід забувати.

Заземлення у ґрунт НПЗ дало можливість відтіснити оборонців з прилеглих кишлаків і крізь паралельні шпарини (Вуглегірська ТЕС, напрямок Попасної та інші) просунутися в бік Бахмуту. Тепер окупанти дихають у спину міста здобувши вихід до його підступів.

Щоправда, оборона поки тримається і ворог продовжує зазнавати чималих втрат. Подальший маневр на манежі був пов'язаний з проникненням супостата на територію Соледарського заводу "KNAUF".

Цехи колишнього гіпсово-алебастрового заводу в сюжеті двох світових воєн ставали важливим пунктом у програмі наступальних дій австро-німецького контингенту (WW1). Зважаючи на очевидну слабкість московитів до магічного ворожіння на нутрощах історії стає цілком припустимим, що цей крок мав для них не лише практичне, а й символічне значення.

Кацапи вміють воювати за ретроградні ідеологеми та побиті корозією часу емблеми.

Загалом їх штаби дотримуються старої й обкатаної логіки: «Хто контролює прилеглі промзони та комбінати, той володіє містом e цілому». І саме тому вони важким натиском перли на територію заводу "KNAUF" не зупиняючися перед жорстким клінчем і важкими піхотними боями.

У найважчому раунді боротьби за комбінат загинув славної честі Андрій Жованик. Він – легенда національного руху і командир V-го Легіону, що є частиною Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор".

Факт відчутної диспропорції в озброєнні на користь супротивника змусив оборонців відкотитися з комбінату у кам'яні зарості міської забудови. Це не говорить про те, що справа оборони Соледару є безнадійним трюком.

Але відкриває неухильну перспективу високовольтного герцю за володіння містом. Тож борімося натхненно і неодмінно вигриземо нашу перемогу!

Читайте також:
Опінії
Місто, темрява, періодичні вибухи та рух невидимих людей. Десь поруч від нас працюють танки чи гармати.
20 листопада, 18:09
Війна
Вогневий вал, який щодня відчувають наші захисники на Бахмутському напрямку, окупанти спрямували виключно на цивільні об'єкти.
17 листопада, 18:01
Війна
Бахмутський напрямок – один із найгарячіших на Східному фронті, щогодини там навічно зникає ціла рота російських окупантів.
07 листопада, 19:27
Війна
Окупаційно-терористичні сили ресурсної федерації московії ось уже як 8 місяців прагнуть захопити всю Донеччину, але отримують гідну відсіч.
24 жовтня, 18:09
Війна
Українські захисники не припиняються точково і системно випалювати вогнем з нашої землі непрохане кодло російських загарбників.
18 жовтня, 17:27
Війна
На Донбасі воїни ЗСУ перехопили дрон пропагандиста ВДТРК Сладкова та неонациста Мільчакова
28 серпня, 13:05