Гроші – це гріх, тому Церква забере їх у вас для себе

09.11.2021, 14:00
Гроші – це гріх, тому Церква забере їх у вас для себе
Фото: Google

Згідно з чинною Конституцією (стаття 35), Україна є світською, а не теократичною державою.

Відтак і податки наші громадяни мусять сплачувати до державної казни, але аж ніяк не нести до попів.

Особливо, це стосується служителів культу так званого "Московського патріархату" (Російського "православного" цирку в Україні – прим. ред.), які збирають зі своїх парафіян десятину, затим конвертуючи її в елітну нерухомість і автомобілі.

Церковні ієрархи, прикриваючися Святим Письмом, не цураються розкошувати й замість Царства Небесного плекати мирські, скороминущі марноти, оббираючи кожного, хто віддає їм останні кревні.

Аби не бути голослівними, пропонуємо вашій увазі яскравий доказ того, як московські попи закликають своїх парафіян спонсорувати їхню службу в ім'я Мамони:

Водночас хотілося б дізнатися, чи багато священників, особливо з ПЦУ, УАПЦ і УГКЦ, готові віддати свій хоча б один місячний дохід на лікування дітей зі складними захворюваннями, приміром, онкологічними?

Про РПЦвУ мови не йде; їхні служителі вже давно продали душу дияволу, а тому розводять як лохів тих, хто не знає більше однієї молитви та взагалі не читав вдумливо Біблію.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", на Московії попи з вірянами знесли Червонокнижну сосну та побудували маєток для патріарха-ґебіста Кірілла (Гундяєва) за понад $5 мільйонів.

Читайте також:
Опінії
Світло майбутнього проходить крізь криваву темряву сьогодення. Омріяний ранок перемоги над злом зі Сходу нам усім поки сниться...
27 січня, 08:33
Політика
По нашій перемозі має стася цілковита переоцінка сімейних цінностей, які стали вульгарними. Це стане міцною основою для відновлення України.
23.12.2022, 21:09
Мистецтво
За роки незалежності наша політика була лише інструментом у руках олігархів. Саме вони вирішували, куди йти Україні – в Європу чи в росію.
20.12.2022, 06:49
Політика
Питання риторичне і скандальне. Але відповідь однозначна – ні, бо вони й зараз не шанують і не поважають тих, хто бореться за Батьківщину.
18.12.2022, 09:27
Опінії
По-перше, ми – люди, а вони ні. А по-друге, ми воюємо за свою волю і життя, вони ж – за пралку, кондиціонер та білу "Ладу"...
19.10.2022, 08:01
Політика
У Фінляндії рівень корупції найнижчий у світі. Якщо когось із політиків і ловлять "на гарячому", то це переважно дрібні порушення.
13.07.2022, 17:09