Гроші – це гріх, тому Церква забере їх у вас для себе

09.11.2021, 14:00
Гроші – це гріх, тому Церква забере їх у вас для себе
Фото: Google

Згідно з чинною Конституцією (стаття 35), Україна є світською, а не теократичною державою.

Відтак і податки наші громадяни мусять сплачувати до державної казни, але аж ніяк не нести до попів.

Особливо, це стосується служителів культу так званого "Московського патріархату" (Російського "православного" цирку в Україні – прим. ред.), які збирають зі своїх парафіян десятину, затим конвертуючи її в елітну нерухомість і автомобілі.

Церковні ієрархи, прикриваючися Святим Письмом, не цураються розкошувати й замість Царства Небесного плекати мирські, скороминущі марноти, оббираючи кожного, хто віддає їм останні кревні.

Аби не бути голослівними, пропонуємо вашій увазі яскравий доказ того, як московські попи закликають своїх парафіян спонсорувати їхню службу в ім'я Мамони:

Водночас хотілося б дізнатися, чи багато священників, особливо з ПЦУ, УАПЦ і УГКЦ, готові віддати свій хоча б один місячний дохід на лікування дітей зі складними захворюваннями, приміром, онкологічними?

Про РПЦвУ мови не йде; їхні служителі вже давно продали душу дияволу, а тому розводять як лохів тих, хто не знає більше однієї молитви та взагалі не читав вдумливо Біблію.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", на Московії попи з вірянами знесли Червонокнижну сосну та побудували маєток для патріарха-ґебіста Кірілла (Гундяєва) за понад $5 мільйонів.

Читайте також:
Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.
13 січня, 12:33
Почуття відданості є свого роду механізмом, що зберігає потяг людини до мотиву. За відсутності такого настає ментальний дефолт...
05 січня, 13:16
...у хворій уяві директора галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка.
30.12.2021, 13:52
Коли минулого разу Dj Nastia грала на секс-вечірці – за неї виправдовувався чоловік
18.12.2021, 18:35
Депутати обласної ради Одещини звернулися до Міністерства культури з вимогою припинити фінансування збоченського фільму "Мій юний принц".
18.12.2021, 15:02
Немає підліших та гидкіших за «культурних марксистів».
14.12.2021, 14:46