Хто примушує Україну домовлятися з терористами?

05 серпня, 16:58
Хто примушує Україну домовлятися з терористами?
Фото: Facebook

Є таке ідеальне правило: шантажистам не платять, на умови терористів не йдуть. І це дуже розумне правило.

Але реальність завжди складніша за ідеальні схеми. На практиці  – і платять, і йдуть, оскільки вмерти пізніше краще, ніж раніше, а виграш часу дає надію.

Іноді це спрацьовує, а іноді – ні. Коли ви всупереч ідеальному правилу поступилися шантажисту (а шантаж і терор – це по суті одне й те ж), ви ще не програли.

Ви програли тоді, коли повірили, що шантажист вам не ворог, що у вас, у принципі, спільна мета. І для досягнення цієї мети ви повинні зробити те, те і те... а він – нічого не повинен робити – тільки качати з вас ресурс.

От тоді шанси на конструктивний вихід із ситуації дорівнюють 0.

Нас зараз постійно намагаються переконати, що політичні сили, які організувалися, щоби поставити нам підніжку і відгризти шматок спільного електорального пирога в умовах, коли країна балансує на краю прірви, – не вороги, зовсім ні. Що вони – «хароші, у принципі, рібята, тіки дуже хитро зроблені».

А тому "нам треба єднатися заради спільної мети", що передбачає одностороннє припинення вогню (як на Донбасі у 2015-2016-му і 2020-2021-му роках). Ну, все ніби для того, аби не було більше війни. 

І треба, щоби чомусь виключно Україна в односторонньому порядку припинила відповідати на обстріли. А затим, можливо, але не точно, буде "тіш, ґладь і боґа русскаґо блаґодать".

От тільки ця м'яко вистелена стежка веде до визнання, що й сам Путін, і колаборанти нам не вороги , бохочуть того ж, чого й ми: «Міра і стабільності в рєгіонє». За наш із вами рахунок і на нашому трупі, тож думай-те.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Війна
Той, у кого сусідом є дикунська і варварська держава-агресор, просто мусить завжди бути готовим до відсічі. Si vis pacem para bellum!
07:01
Світ
Сіоністський режим Ізраїля ставить під загрозу безпеку цілого регіону. Все це — заради політичних амбіцій банди релігійних фанатиків.
вчора, 07:09
Світ
Захід довгі роки претендував на моральне лідерство у світі. Основою цієї претензії були зовсім не військові технології та потужна економіка.
06 грудня, 19:52
Економіка
Спровоковані російською агентурою польські перевізники та фермери підривають колективну безпеку Європи. Тепер на сполох забили німці.
01 грудня, 10:53
Світ
На 84-ті роковини вторгнення СССР фіни тимчасово закрили всі контрольно-пропускні пункти. Росіянам доведеться штурмувати болота й ліси.
29 листопада, 20:11
Опінії
Підлеглі російського міністра-оленяра навчилися на власних помилках. Тепер вони підключили космічну техніку з метою ескалації конфлікту.
28 листопада, 12:24