Хвороби та шкідники спричинили низький урожай картоплі, – Держспоживслужба

ПОЛТАВА
24.09.2021, 08:18
Хвороби та шкідники спричинили низький урожай картоплі, – Держспоживслужба
Фото: Agravery.com

Нематода картоплі – шкідник, який псує головний харчовий коренеплід українців і викликає його неврожайність.

Про це відзвітували у Миргородському районному управлінні Держпродспоживслужби Полтавщини, інформує сайт Лохвицької міської ради.

Зазначається, що вказаний паразит має мізерні розміри, позаяк розгледіти його складно неозброєним оком, але швидко поширюється, приносячи шкоду не тільки бульбам картоплі, а й іншим культурам.

«Аграріям слід пам'ятати, що для того, аби здолати нематоду й отримати високий урожай картоплі  необхідно: по-перше, завчасно придбати таке насіння районованих для нашої зони сортів, які стійкі до хвороб; по-друге, дотримуватись сівозміни; по-третє, вносити під оранку достатню кількість органічних добрив; по-четверте, проводити боротьбу з бур'янами та розпушування міжрядь», – прокоментували у Держпродспоживслужби Полтавщини.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цьогоріч українцям слід готуватися до дефіциту картоплі.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
В Анкарі, Пекіні та Джакарті віддають перевагу саме нашим сільськогосподарським культурам. Натомість росіяни опановують «чорний континент».
25 листопада, 14:52
Економіка
Українцям не вистачає м'ясних і молочних продуктів. Населення стало менше споживати багаті на природні білки, жири та вуглеводні харчі.
11 листопада, 06:07
Економіка
Нещодавно оголошений «найвеличнішим лідором світу» план не влаштовує вітчизняних аграріїв. Дехто розмірковує залишити збитковий бізнес.
29 жовтня, 12:31
Економіка
В Україні відбувається скорочення поголів'я основної худоби. Представники бізнесу готуються до складного 2025 року та дефіциту продукції.
27 жовтня, 08:18
Економіка
Холодна погода спровокувала суттєве скорочення обсягів пропозиції на ринку. Огірки, картопля, яблука, виноград тепер не всім по кишені.
23 жовтня, 14:50
Економіка
Без відносно дешевих харчових товарів, вироблених нашими громадянами, ЄС чекає повторення кризи 2022 року. Продовольчий ринок лихоманитиме.
16 жовтня, 12:36