Інформаційний простір України – місце самопіару «слуг народу»

Опінії
07.09.2022, 19:01
Інформаційний простір України – місце самопіару «слуг народу»
Фото: Facebook

Канал "Рада" більше не транслювати засідання парламенту. Вказівка буде виконана на 200% і засідання не транслюватимуться навіть у записі.

Український науковець, публіцист, дослідник історії визвольного руху

Під приводом війни влада все нахабніше займається політичним мародерством, узурпуючи інформаційний простір для самопіару. Напередодні 241 голосом у Верховній Раді ухвалено проєкт постанови №7739, яка дозволяє телеканалу "Рада" не транслювати засідання українського парламенту.

Більше того, замість телепрограми "Парламентський день" і телепередач за рівної участі всіх фракцій та груп, "Рада" тепер має (увага!): «забезпечувати трансляцію новин, інших інформаційних та інформаційно-аналітичних матеріалів (в тому числі під час трансляції єдиних інформаційних платформ стратегічної комунікації та марафонів загальнодержавного значення), спрямованих на виконання рішень та нормативно-правових актів щодо забезпечення єдиної інформаційної політики».

Замість надання глядачам можливості самим бачити роботу парламенту, чути різні точки зору і робити власні висновки, канал "Рада" тепер уже "законно" заповнить ефір вихвалянням президента, його офісу і правлячої партії. Причому все це – за рахунок платників податків.

Тобто, тих платників податків, які у час війни викладуть із власних кишень на піар-канал влади у рази більше грошей, ніж у попередні роки. У роки, коли "Рада" була звичайним парламентським каналом.

Нагадаю, що в Україні як європейській державі немає й не може бути державного телебачення! За винятком, хіба, іномовлення (яке "слуги" угробили, перетворивши на російськомовний канал "Дом") і парламентського телеканалу "Рада", в якому від парламенту лишилася хіба що назва.

Такого знущання з парламентаризму і такої узурпації телевізійного простору владою не було навіть у найгірші часи Леоніда Кучми та Віктора Януковича. Причому найогидніше те, що парламентаризм в Україні нищиться руками самих депутатів.

Цю постанову, як і всі подібні антидемократичні рішення, протягнули голосами неформальної коаліції, що виконує всі забаганки Банкової. А саме: більшість "слуг народу" і депутати від колишньої ОПЗЖ.

Агітували у своїх промовах за цю постанову також лише "слуги народу" і Нестор Шуфрич. Єдиною прикрою несподіванкою стали 2 голоси «за» від колег із фракції "Голос".

Інформаційний простір України – місце самопіару «слуг народу»_1
Читайте також:
Політика
Правозахисники виступили проти
18 березня, 14:45
Опінії
Головою якого щойно призначили людину Кулеби - заступника і креатури Єрмака.
07 березня, 06:55
Політика
Андрій Єрмак нарощує м'язи та узурпує владну вертикаль. Натомість Володимир Зеленський зосередившися на медійному піарі себе улюбленого.
06 березня, 20:24
Політика
Слуги Єрмака - Зеленського заборонили поширення інформації під час дії воєнного стану.
23 лютого, 19:00
Опінії
За цей рік Зеленський не знайшов як усунути депутатів ОПЗЖ з парламенту, а того хто задає незручні питання, відсторонили блискавично.
23 лютого, 16:05
Політика
Узурпація влади продовжується
23 лютого, 12:15