Кадирівці полюють на чеченських політемігрантів у Фінляндії

СВІТ
12 жовтня, 12:04
Кадирівці полюють на чеченських політемігрантів у Фінляндії
Фото: Verkkouutiset

Центральна кримінальна поліція Фінляндії розслідує підготовку тяжкого злочину проти життя і здоров'я вихідця з Чечні Муси Ломаєва.

На колишнього вояка Збройних сил Республіки Ічкерія планується здійснити замах, про що нещодавно повідомили журналісти видання "Yle".

Ймовірними організаторами, за словами самого Муси Ломаєва, є люди з оточення Рамзана Кадирова, чий режим на батьківщині він нещадно критикує.

«Останнім часом я отримую дедалі більше повідомлень із Росії з погрозами. Я також дізнався, що кадирівці планують мене вбити, а за мою голову вони пообіцяли винагороду в півмільйона доларів США. Швидше за все, наразі вони шукають виконавця», – прокоментував ситуацію чеченський політемігрант.

Муса Ломаєв говорить, що вже звернувся до правоохоронців Фінляндії, які не тільки розпочали відповідне розслідування, а й взяли його під цілодобову охорону з метою не допустити кривавої розправи.

Водночас у поліції відмовилися розповісти про деталі кримінальної справи, додавши, що до уваги взяті останні замахи на чеченських дисидентів в Європі, організацію яких приписують особисто Рамзану Кадирову.

Читайте також:
Іван Вигівський, який очолює ТОВ "ГУ НП у Полтавській області", взявся репресувати учасників бойових дій.
20 жовтня, 14:10
Начальник ГУ НП Полтавщини вдався до залякування головного редактора "Останнього Бастіону".
20 жовтня, 13:00
Влада РФ взяла на озброєння практику сусідньої КНР по встановленню на території країни цифрового концтабору.
16 вересня, 10:51
Вранці репресії проти громадян, ввечері гарантії безпеки від Кремля — такий імовірний сценарій збереження влади Лукашенка.
10 вересня, 11:17
Слідча суддя Октябрського райсуду Полтави наклала арешт на майже 43 гектари землі для забудови у Києві, інвестором якої є Андрій Вавриш.
31 серпня, 14:28
Україна має бути на передовій захисту пригноблених Кремлем народів, котрі знову нагадали світу про своє існування.
28 серпня, 12:42