Від гордого народу Кавказу не лишилося й сліду?

СВІТ
17 вересня, 13:41
Від гордого народу Кавказу не лишилося й сліду?
Фото: Twitter

У Чечні, де панує Рамзан Кадиров, систематично проводять показові збори громад, на яких засуджують мігрантів-одноплемінників.

Таку інформацію ввечері 16 вересня повідомили на сторінці незалежної ісламської аґенції "Kavkaz Center" у Twitter.

Цього тижня підконтрольні Кадирову сили провели низку заходів із ритуальним засудженням у селах Гудермеського району.

Зазначається, що метою подібних примусових зборів громад є прилюдне приниження тих чеченців, які мешкають у країнах Євросоюзу та які відмовляються повертатися на батьківщину через наявний окупаційний режим.

Коментуючи ситуацію, користувачі соціальної мережі наголошують, що від колись гордого і непокірного кавказького народу не лишилося й сліду.

Причиною тому є стала репресивна політика проти власних громадян, яку у Чечні з весни 2007 року проводить Кадиров-молодший за підтримки чекіста Владіміра Путіна.

Читайте також:
Vatan-e Emrooz зобразила президента Франції у вигляді диявола.
вчора, 20:25
Давиденко «прославляє збройні сили країни-агресора, які забезпечують окупацію українських територій та вбивства українців.
вчора, 18:47
На свої поєдинки спортсмен демонстративно виходить не під прапором Росії, а Дагестану.
вчора, 15:05
Для головного білоруського поліціянта Юрія Караєва добробут і щастя кожного підлеглого важливіші за життя пересічних громадян.
вчора, 10:37
Уряд національної згоди Лівії, що перебуває у Триполі, надав нові докази масових убивств мирних громадян військом генерала Халіфи Хафтара.
вчора, 09:58