Кадиров закусив погане жало

СВІТ
03.05.2022, 17:33
Кадиров закусив погане жало
Фото: Telegram

Громадськість починає цікавити питання майбутнього Рамзана Кадирова. А в ширшому розумінні – феномена кадировщини.

Фізіономія головного TikTok-стратега "спецоперації" різко зникла з блакитних екранів. Знаючи, яке величезне значення Кремль надає моніторингу публічності керівних кадрів, це може бути досить поганим знаком для зрадника чеченського народу на прізвисько "Дон-Дон".

На тлі інших ініціаторів "спецоперації" Кадиров буквально став обличчям номер один російсько-української війни у ​​телевізорі.

По-перше, майже 2 місяці він озвучував найїдкіші та найгостріші тиради на адресу ЗСУ та політкерівництва України. Кадиров усіляко намагався принизити українських захисників і навпаки роздмухував міф про всесилля кадировців; складалося враження, що крім чеченців-кадировців у Владіміра Путіна більше немає боєздатних солдатів.

По-друге, бувши просто рядовим главою найдотаційнішого регіону російської федерації, Кадиров імітував поїздки в іноземну державу, що є прерогативою виключно представників центральної влади. У впливових чинів "вертикалі" є великі питання щодо статусу Чечні як ексклюзивного суб'єкта федерації.

По-третє, Кадиров одягнув на себе образ найбільшого яструба "демілітаризації, денацифікації та дешайтанізації" України. Він навіть публікував стратегічні статті рівня Путіна щодо "краху однополярного світу".

Реальний хід, прости Господи, кремлівської "спецоперації" в Україні породив ситуацію, в якій риторика "піхотинця Путіна" стала завдавати неймовірної шкоди політичним позиціям російського недовождя. Розкрилася картина величезної шкоди, яку шакал Кадиров завдав армії окупантів своєю словесною діареєю.

Його нескінченний потік підробних анонсів про "визволення" Києва, Маріуполя, Рубіжного дезорганізував плани командування російських окупаційно-терористичних сил, призвів до перенапруження сил та дискредитації армії. Підробкою виявились і самі кадировці, бо своїми невичерпними постановчими фото- та відеосесіями вони лише заважали решті окупантів воювати.

Лють у російських регіонах викликала статистика офіційних втрат недогероїв-кадировців. Виявилося, що за лютий-квітень у "найгарячіших точках" нібито загинули лише 3 кадировці!

Це смішна цифра на тлі сотень уже підтверджених міністерством нападу московії загиблих вихідців із Дагестану та Бурятії. Тож виходить, що кадировці взагалі практично не воюють, а просто займаються TikТok-туризмом.

Постає питання в чому полягає "мужність і героїзм" новоявленого "героя" росії та ще одного шакала Адама Делімханова? У тому, що він родич Кадирова, і вміє кричати на камеру "Ахмат – сила", поки іншим безіменним окупантам у боях відриває голови, ноги та руки.

Своїми неузгодженими промовами про "повну демілітаризацію та денацифікацію" України Кадиров сплутав карти й путінським перемовникам у Стамбулі. Сєргєю Лаврову, Владіміру Медінському, Дмітрію Козаку чеченський крикун як кістка у горлі, або ж скалка у дупі.

У наявності – всебічний крах позицій Кадирова, який став зручною мішенню для остракізму. Водночас у Кремлі чітко дали зрозуміти: бункерний щур дуже розчарований поведінкою гіперактивного чеченського шакала, і це матиме далекосяжні наслідки.

Крісла міністра оборони кадировцям не бачити як своїх вух, ба навпаки – на волосині висить доля як самого Кадирова, так і його прихвоснів. Після Маріуполя та Бучі росіяни переконалися, що кадировці ніяка не грізна сила, а просто зграя паразитів, що сформувала ОЗУ всеросійського масштабу, тож їх досить просто зачистити.

Настав зручний момент змахнути козлобородих головорізів, що здирали данину з усієї країни. Сигналом є план зрізання фінансування з федерального бюджету збиткової чеченської чорної діри, а гроші хочуть перенаправити на прикордонні з Україною області росії, де вже палає "бавовна" від дивних займань.

Переконані, наближається зачистка країни-агресора від кадировської іржі. Цю пухлину вирізатимуть без анестезії.

Тому зрозуміло, чому все менше кадировського хрюкання: тіктокер перестав ганьбитися та закусив своє погане жало. На словах – брутальний горець, а на ділі – нечистий пес, ні навіть не пес, а пригодований шакал із підібганим хвостом, що чекає на добрячого стусана від господаря.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", охочих воювати за псевдоісторичну маячню Путіна трохи далі від дивану на росії меншає. Особливо з кожним наступним "хлопком" у Білгороді та Брянську.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Вірнопідданий путінський піхотинець і за сумісництвом ґауляйтер окупованої московитами Чечні при смерті. Кадировську спадщину вже ділять.
20.09.2023, 17:33
Кримінал
На території окупованої з середини 2000-х років Чеченської республіки Ічкерії відновилися масові викрадення чоловіків старше 16 років.
05.06.2023, 18:15
Світ
Важкохворий муртад Рамзан Кафіров певно налаштований виводити підвладну його кланові Чечню з-під окупації ресурсної федерації московії.
28.03.2023, 18:45
Світ
Чинний голова Кабінету міністрів Чеченської республіки Ічкерія за кордоном вважає шакала Рамзана Кадирова маріонеткою Кремля.
05.09.2022, 20:15
Світ
Він – зв'язковий другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова і особистий друг Хаттаба, який не скорився московитам.
30.07.2022, 20:23
Війна
У автоколоні були, зокрема, БТР-80, бронеавтомобілі "Тигр" та "Урал-ВВ"
04.02.2022, 10:21