Лікарі діагностували відмирання клітин мозку у Кадирова?

СВІТ
20.09.2023, 17:33
Лікарі діагностували відмирання клітин мозку у Кадирова?
Фото: Daily Lviv

Вірнопідданий путінський піхотинець і за сумісництвом ґауляйтер окупованої московитами Чечні при смерті. Кадировську спадщину вже ділять.

У мережі продовжують ширитися звістки про критичний стан Рамзана Кадирова, який, судячи з усього, знаходиться у головній кремлівській лікарні у Москві. Хто безпосередньо керує Чечнею наразі невідомо.

Критик путінського режиму і політемігрант Лєонід Нєвзлін із посиланням на свої джерела у Кремлі заявив, що у Кадирова кілька днів тому почалося відторгнення нирок. Органи чеченському ґауляйтеру пересадили під час операції в Абу-Дабі.

«Відповідно до протоколу, Рамазана Ахматовича ввели у стан штучної коми. Московські лікарі констатували відмирання мозку Кадирова і терміново викликали лікарів з Об'єднаних Арабських Еміратів, які намагаються врятувати путінського піхотинця», — прокоментував ситуацію Нєвзлін.

Російський політемігрант не відкидає якусь «гру в смерть» на користь Кремля, як і реальний відхід до пращурів Кадирова. Додамо, що напередодні, про смерть Рамзана повідомив відомий чеченський правозахисник Абубакар Янгулбаєв.

Натомість колишній член резидентури КДБ СРСР у Вашинґтоні Юрій Швець, який нині проживає в США, стверджує, що Кадирова отруїли. За його словами, «ця інформація надійшла від одного із лікарів клініки в Абу-Дабі, де лікувався Кадиров».

Якщо вірити джерелу, вилікувати ґауляйтера Чечні неможливо, бо отрута, якою його було отруєно, раніше не використовувалася російськими спецслужбами. Вочевидь усуненням Кадирова займаються інші сили з метою похитнути державний status quo у РФ.

Читайте також:
Кримінал
На території окупованої з середини 2000-х років Чеченської республіки Ічкерії відновилися масові викрадення чоловіків старше 16 років.
05.06.2023, 18:15
Світ
Важкохворий муртад Рамзан Кафіров певно налаштований виводити підвладну його кланові Чечню з-під окупації ресурсної федерації московії.
28.03.2023, 18:45
Світ
Чинний голова Кабінету міністрів Чеченської республіки Ічкерія за кордоном вважає шакала Рамзана Кадирова маріонеткою Кремля.
05.09.2022, 20:15
Світ
Він – зв'язковий другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова і особистий друг Хаттаба, який не скорився московитам.
30.07.2022, 20:23
Світ
Громадськість починає цікавити питання майбутнього Рамзана Кадирова. А в ширшому розумінні – феномена кадировщини.
03.05.2022, 17:33
Війна
У автоколоні були, зокрема, БТР-80, бронеавтомобілі "Тигр" та "Урал-ВВ"
04.02.2022, 10:21