У центрі Грозного з'явився плакат із ворогами Кремля

СВІТ
28.03.2023, 18:45
У центрі Грозного з'явився плакат із ворогами Кремля

Важкохворий муртад Рамзан Кафіров певно налаштований виводити підвладну його кланові Чечню з-під окупації ресурсної федерації московії.

Красномовним натяком на це є розвішаний у самому середмісті Грозного банер із борцями за волю Ічкерії, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Кавказ.Реалии".

Зазначається, що портрети незламних чеченських самостійників Абузара Айдамірова, Юсупа Тємірханова, Хасана Баієва та Абдурахмана Авторханова розвісили над входом у тунель на славнозвісній площі Мінутка.

Екран з обличчями супроводжується написом – "Відроджуємо образ вайнахської інтелігенції", – прямо закликаючи ічкерійців згадати Чин славних попередників і знову повстати проти російських окупантів.

А хто ж вони, ці попередники, чиї портрети без дозволу муртада Кафірова на теренах Чечні, а тим паче у середмісті Грозного, не можливо вивісити на загальний огляд:

  • Абузар Айдаміров – письменник і класик ічкерійської літератури XX століття, у працях якого прямо читається заклик до свободи;
  • Юсуп Тємірханов – засуджений за ліквідацію російського воєнного злочинця, окупанта, терориста і ґвалтівника Юрія Буданова;
  • Хасан Баієв – військовий хірург, який здобув популярність після ампутації ноги бригадному генералу Шамілю Басаєву;
  • Абдурахман Авторханов – дослідник і письменник, який палко виступав за незалежність Чечні й не скорився агресору та колаборантам.

Цілком очевидно, що подібна акція – ніщо інше, як "проба пера" напередодні осяжного у найближчі роки розпаду (дезінтеграції та фрагментації – прим. ред.) недоімперії РФ, яка однією ногою вже у труні.

Також слід наголосити на тому, що перспективи сецесії Північного Кавказу зі складу Росії із кожним днем стають цілком реальними, як би там не заперечували у московському Кремлі.

Читайте також:
Світ
Вірнопідданий путінський піхотинець і за сумісництвом ґауляйтер окупованої московитами Чечні при смерті. Кадировську спадщину вже ділять.
20.09.2023, 17:33
Кримінал
На території окупованої з середини 2000-х років Чеченської республіки Ічкерії відновилися масові викрадення чоловіків старше 16 років.
05.06.2023, 18:15
Світ
Чинний голова Кабінету міністрів Чеченської республіки Ічкерія за кордоном вважає шакала Рамзана Кадирова маріонеткою Кремля.
05.09.2022, 20:15
Світ
Він – зв'язковий другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова і особистий друг Хаттаба, який не скорився московитам.
30.07.2022, 20:23
Світ
Громадськість починає цікавити питання майбутнього Рамзана Кадирова. А в ширшому розумінні – феномена кадировщини.
03.05.2022, 17:33
Війна
У автоколоні були, зокрема, БТР-80, бронеавтомобілі "Тигр" та "Урал-ВВ"
04.02.2022, 10:21