Карателі ФСБ вибили «зізнання» із сибірського самостійника

КРИМІНАЛ
17 березня, 19:08
Карателі ФСБ вибили «зізнання» із сибірського самостійника
Фото: Свободный Урал

Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.

Про це кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» заявив соратник та борець за волю Урал і Сибіру Андрєй Романов. Вимушений політичний емігрант повідомив, що Ігоря Кузнєцова тортурами й катуваннями змусили оббрехати себе.

У п'ятницю, 15 березня, сибірський самостійник виступив з останнім словом на судилищі, остаточний вирок йому оголосять у середу, 20 березня. Ігорь Кузнєцов розповів, що «вів боротьбу проти сибірського сепаратизму, інфільтрувавшись у рух за від'єднання Сибіру від Москви».

«На жаль, мушу констатувати, що система зламала Ігоря. Ми ж розуміємо, який «мотиваційний» інструментарій має ФСБ для отримання потрібних Кремлю зізнань. Ігорь не став героєм, а сказав, що «за єдину та неподільну росію», щоби термін ув'язнення зменшили. Та навряд це йому допоможе, бо із в'язниці такі як він, — справді ідейні самостійники та ще й з проукраїнськими поглядами, — живими та неушкодженими не виходять. Гадаю, гебісти надурили його, або ж його адвоката», — прокоментував ситуацію Андрєй Романов.

Окрім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що ресурсна федерація московії ніколи не мала свободу слова. Всіх інакодумців, які йдуть проти Кремля, там саджають до тюрми або вбивають.

Читайте також:
Опінії
Народ, який не встав груддю за своїх героїв, встане на коліна перед героями ворога. Так було завжди у минулому, і Україна не виключення!
14 травня, 13:34
Опінії
«Президента Голобородька» прислуга свідомо підсадила на особисту помсту Роману Червінському. Але кара прийде, правосуддя переможе.
02 травня, 13:34
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29
Політика
Легендарного комбата, фронтовика на позивний «Туман» кинуто за ґрати без права застави. Зе-влада усуває ініціативних військовослужбовців.
31 січня, 19:14