Кава бадьорить і омолоджує

03 квітня, 10:00
Кава бадьорить і омолоджує

Ми часто чуємо про каву протилежні думки. Одні говорять про користь цього напою, а інші радять від нього відмовитись.

Відповідь на те, як правильно, важлива. Адже більшість людей щодня випивають по кілька чашок кави.

Який вплив кави на здоровя?

Випиваючи чашку кави, людина стає щасливішою. Це науково доведений факт.

Кофеїн, що міститься в зернах, змушує тіло виробляти такі гормони, як допамін, серотонін і адреналін

Основна причина, з якої більшість тягнеться до ще одного ковтка кави – це збудження. Кофеїн сприяє зниженню відчуття втоми і до зростання активності кори головного мозку. Це також впливає на розумову дієздатність у пізньому віці.

Кава бадьорить і омолоджує_1

Вплив на мозок

Кава діє на мозок у довготривалій перспективі. Доведено, що регулярне її вживання покращує роботу довгострокової пам’яті і тим самим запобігає виникненню старечого недоумства.

Люди, які регулярно п’ють каву з бобів арабіки чи робусти, значно рідше страждають від хвороби  Альцгеймера чи Паркінсона.

Кава сприяє схудненню

Науковці підтвердили, що кава містить до 30 органічних кислот, які покращують травлення.

Антиоксиданти в каві сприяють швидкому згоранню жиру і обмежують відкладення холестерину в кровоносних судинах.

Однак тут варто відзначити, що людина схудне тільки в тому випадку, якщо почне тренуватися через 10 хв після вживання кави. Випиваючи більше чашок без фізичної активності, скинути зайві кілограми не вийде.

Кава проти алергії

Виявляється, кава ефективно впливає на блокування секреції гістаміну організмом. Саме ця речовина відповідає за неприємні симптоми, які людина відчуває після контакту з алергеном.

Кава на службі в молодості

Уже давно відомо про антиоксиданти, які містить зелена кава. Та виявляється, що настій смажених зерен також є їх багатим джерелом. Чому це так важливо? Перш за все тому, що антиоксиданти уповільнюють дію вільних радикалів  і, відповідно, процес дегенерації здорових клітин у організмі. Це дозволяє людям мати молодший вигляд.

Кава може нашкодити?

Не завжди кава чинить позитивний вплив на здоров’я. Є групи людей, які повинні уникати її.

Іноді тіло посилає сигнали, які повинні змусити обмежити кількість випитих чашок. Один із них – печія. Це може свідчити про те, що кофеїн негативно впливає на слизову оболонку шлунка, що призведе до того, що організм не зможе засвоювати велику кількість важливих вітамінів.

Кава протипоказана людям, які страждають на серцево-судинні захворювання, дітям і вагітним жінкам. Варто знати, що вживання кави сприяє втраті магнію, заліза і кальцію з організму. Тому варто випити стакан мінеральної води після невеликої чашки чорного напою.

Читайте також:
Емоційне здоров’я є важливим чинником здоров’я фізичного.
31 березня, 13:18
Вживання психотропних речовин, одержуваних із частин квітучих рослин коноплі, спричиняє незворотні процеси, як розлади психіки.
17 жовтня, 07:51
Надихнувшись дослідами фізіолога Івана Павлова, європейські ділки від медицини тестуватимуть свою вакцину на піддослідних гоях з України.
16 жовтня, 10:37
Вони заробляють на продажу своєї плазми з антитілами.
15 жовтня, 15:55
Антитіла до вірусу SARS-CoV-2, відомого як COVID-19, зберігаються в людському організмі не більше 4 місяців після одужання.
15 жовтня, 09:42
День українського козацтва, свято Покрови та День захисника України.
14 жовтня, 16:20