Кавказький Рубікон Кремля подолано. На черзі Придністровський

ВІЙНА
23 вересня, 21:54
Кавказький Рубікон Кремля подолано. На черзі Придністровський
Фото: Facebook

Зараз є унікальна можливість прибрати всі міни сповільненої дії. Ті самі, які Росія заклала на постімперському просторі.

Уже «мінус» Карабах. Відомо, що його Росія десятиліттями використовувала як інструмент напруги на Південному Кавказі.

Якщо в Азербайджану вистачить мудрості інтегрувати свою конституційну територію з врахуванням історичних прав місцевих вірмен — Росія назавжди втратить можливість підливати масла у вогонь у цьому складному геополітичному районі. І це буде черговий Рубікон.

Унікальну і чи не єдину на ближчу перспективу вікно можливостей «закрити» питання Придністров'я має Молдова. Звісно лише з допомогою України та з врахуванням інтересів українців, що компактно проживають на тій території споконвіку.

Очевидно, при іншій владі таку ж можливість могла б використати й Сакартвело. Поки Росія «добиває» і сточує свій військовий потенціал, колонізовані народи мають унікальну можливість на свою весну.

Але це вікно можливостей не вічне!..
Автор : Юрій Сиротюк
Читайте також:
Війна
Волонтери з організації «Your Finnish Friends» привезли смертоносний гусеничний панцерник у Гельсинкі. Мета — довести фінам, що війна поруч.
21 листопада, 15:39
Політика
Фінляндія має підтримувати євроатлантичні прямування українців. Причина очевидна — Україна заслуговує бути частиною вільної Європи.
10 листопада, 17:41
Політика
Давні зв'язки Праги з Братиславою безсумнівно вплинуть на діяльність нового уряду Словаччини. Адже Чехія по духу ближча за Угорщину.
28 жовтня, 10:36
Політика
Недостатньо виділяти кошти на підтримку України. Європейські країни мають посилювати спроможності з виробництва зброї та боєприпасів.
26 жовтня, 20:27
Світ
Більшість західних сусідів ресурсної федерації московії намагаються чимдуж відмежуватися від небезпечної країни-агресорки.
24 серпня, 17:22
Політика
70-річний воєнний злочинець, який просиджує штанці та пудить у валізи, перебуваючи у бункерах Кремля, мусить постати перед судом.
16 серпня, 21:50