Кавказький Рубікон Кремля подолано. На черзі Придністровський

ВІЙНА
23.09.2023, 21:54
Кавказький Рубікон Кремля подолано. На черзі Придністровський
Фото: Facebook

Зараз є унікальна можливість прибрати всі міни сповільненої дії. Ті самі, які Росія заклала на постімперському просторі.

Уже «мінус» Карабах. Відомо, що його Росія десятиліттями використовувала як інструмент напруги на Південному Кавказі.

Якщо в Азербайджану вистачить мудрості інтегрувати свою конституційну територію з врахуванням історичних прав місцевих вірмен — Росія назавжди втратить можливість підливати масла у вогонь у цьому складному геополітичному районі. І це буде черговий Рубікон.

Унікальну і чи не єдину на ближчу перспективу вікно можливостей «закрити» питання Придністров'я має Молдова. Звісно лише з допомогою України та з врахуванням інтересів українців, що компактно проживають на тій території споконвіку.

Очевидно, при іншій владі таку ж можливість могла б використати й Сакартвело. Поки Росія «добиває» і сточує свій військовий потенціал, колонізовані народи мають унікальну можливість на свою весну.

Але це вікно можливостей не вічне!..
Автор : Юрій Сиротюк
Читайте також:
Політика
Попри те, що північно-західним регіонам росії бракує достатньої кількості військ, це не заважає провокувати загрозу. Ескалації не уникнути.
23 червня, 17:30
Світ
Безпека 5,5-мільйонної країни на півночі Європи у руках самих її мешканців. Адже, коли нація об'єднана, її важко перемогти навіть зброєю.
04 червня, 06:00
Світ
Маленька балтійська республіка надала прихисток тисячам утікачам від війни. Українці серед них упевнено займають друге місце.
03 червня, 08:27
Опінії
Як грім серед ясного неба днями сталася чергова кремлівська провокація. Але згодом міністерство війни встигло все спростувати й заперечити.
26 травня, 13:00
Політика
Естонський центр «Uralic» виступив із несподіваним оголошенням, здивувавши громадськість. Україна не зникає з європейського порядку денного.
19 травня, 12:04
Світ
Маленька балтійська республіка готується до можливої російської агресії. У Таллінні знають, чим завершуються всі провокації Москви.
12 травня, 16:12