Керівництво теруправління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, відсторонено від займаних посад

ПОЛІТИКА
04 липня, 09:49
Керівництво теруправління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, відсторонено від займаних посад

Керівництво Хмельницького ДБР, слідчі якого незаконно вилучили у військових надвисокочастотні прилади, було відсторонено від займаних посад

Керівництво територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, керівник слідчого підрозділу теруправління ДБР та слідчі, які причетні до вилучення військової техніки,  в рамках розпочатого службового розслідування відсторонені від займаних посад. 

Також Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань окрім кримінального провадження за фактом перевищення влади або службових повноважень працівниками ДБР та СБУ під час вилучення військового майна (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України) розпочато  кримінальне провадження за фактом можливої диверсії (ст. 113 Кримінального  кодексу України).

Про це повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

Раніше ми повідомляли, що 1 липня 2020 року в зенітну ракетну бригаду на Київщині (військова частина А2860) прибули представники Хмельницького відділу слідчого територіального управління ДБР.

Тоді, слідчі ДБР склали протокол огляду та вилучили чотири надвисокочастотні (НВЧ) прилади, клістрони та супровідну документацію. Посадовим особам інкримінують суттєві порушення у закупівлі клістронів.

Візит правоохоронців відбувся на підставі ухвали судді Хмельницького міськрайсуду С. Баєва в межах кримінального провадження № 62020240000000492.

Проте у постанові суду не йшлося про жодне вилучення.

Водночас такі ж процесуальні дії проводились у зенітних ракетних бригадах Одещини (в/ч А2800) та Херсонщини (в/ч А1836).

Лише завдяки суспільному резонансу, незаконно вилучені прилади були повернуті, а керівництво ДБР розпочало службове розслідування.

Читайте також:
"Самозашквар" влади під орудою Володимира Зеленського немає меж.
29 травня, 10:30
Спецназ ДБР обшукує будинок Тетяни Чорновол.
10 квітня, 08:40
Наразі завершено особистий прийом документів від кандидатів.
27 березня, 06:39
Венедикова раніше спровокувала гучний скандал, призначивши першим заступником директора ДБР колишнього адвоката Януковича.
20 лютого, 16:07
«Притягнути до відповідальності всіх, хто розстрілював міліціонерів»
19 лютого, 15:13
На цьому тижні суд обрав запобіжний захід Марусі Звіробій, яка є другим фігурантом у справі «про погрози Зеленському».
12 лютого, 17:01