Керована демократія – це анти-Росія з центром у Києві

ПОЛІТИКА
06 червня, 17:17
Керована демократія – це анти-Росія з центром у Києві
Фото: Facebook

Олігархам демократичні інституції як броньовичок; ним виносять із влади українських лідерів і завозять українофобів. Безвідносно до прізвищ.

До багатьох українців, які панічно бояться "уподібнитися москві", не доходить, що в нас теж "керована демократія". Різниця лише у тому, що російською "демократією" керує Луб'янка й особисто товариш Владімір Путін.

А українською – олігархічний кагал в особі Ріната Ахметова, Ігоря Коломойського, Дмитра Фірташа і Віктора Пінчука. Вони поділили між собою основні економічні, медійні та організаційні активи, а також зовнішні суб'єкти (соросята-поросята), що мають величезний вплив на українську економіку.

І той факт, що у нас на шиї сидить не один, а чотири тирани "нє-важно-какой-национальності", які перманентно гризуться між собою, але моментально об'єднуються проти навіть умовного українського лідера, не робить наше суспільство демократичним. Бо влада народові не належить!

Тож у цьому плані Володимир Зеленський є уособленням нашого затурканого "многонационально-русскоязичного населения", яке формально є гегемоном і володарем країни. Хоча de facto ніякої влади не має, як і преЗЕдент, якого смикають за штани й сорочку, щоби не бовкав чого попало і який просто легітимізує "союз чотирьох".

Єдиним дієвим засобом проти такої керованої олігархами демократії та "русского міра" з його "похідними" у поточній політичній ситуації є інтегральний націоналізм. Мілітарний, елітарний та авторитарний.

Ні націонал-демократія, ні ліберальна демократія, ні соціал-демократія, ні християнська демократія, поставити надійні запобіжники повзучій експансії "русского міра не здатні. Що вже казати про респектабельний консерватизм, – наша суспільно-політична структура настільки спотворена й засмічена, тож її спочатку слід радикально очистити й відновити, а потім щось там консервувати.

Перерахованим вище різновидам демократії просто не вистачає "запалу", щоб уразити товстошкірого "русского мішку" і структурної щільності, аби не дати просунути йому писок чи клешню у вільний отвір і розвалити конструкцію зсередини. У нашому випадку, конструкцію під назвою Україна.

І той факт, що нам хтось чогось "не дозволить" не робить "дозволений" формат політичної організації ефективнішим. Він лише змушує безрезультатно витрачати час і ресурси, яких у нас із кожною поразкою стає все менше і менше...

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Політика
Кров і ґрунт — це наче свого роду нація і держава. Власне і держава, і нація є двома нерозривними та взаємообумовленими сутностями.
21 листопада, 12:24
Історія
105 років і 2 дні як (у теорії) скінчилася Перша світова, відома ще як «Велика війна». Вона мала покінчити з усіма війнами, але не склалося.
15 листопада, 16:26
Війна
На підступах до окупованого з 2014 року Донецька у ворога не буде перемоги, подібної на Бахмут. Сотні росіян марно лягли у мерзлу землю.
24 жовтня, 15:43
Війна
Україна не буде європейським Ізраїлем, адже для цього немає достатніх підстав. Хіба що, єдина схожість — сусідство з одвічним ворогом.
07 жовтня, 19:27
Війна
Завищені очікування затьмарені Херсонською офензивою не справдилися на Запорізькому напрямку. Контрнаступ заливається кров'ю...
04 жовтня, 18:26
Війна
Колишній командувач сухопутних військ США в Європі розкритикував Вашинґтон і Берлін за брак рішучої підтримки Києва у війні проти Москви.
20 серпня, 18:13